Політика

Нардеп з Вінниці прийшов в Раду, а законів, через які Зеленський скликав парламент, немає

22 травня 2019, 12:06

На 12.00 годину 22 травня призначено позачергове засідання Верховної Ради, яке ініціював шостий Президент Володимир Зеленський. Депутати мали б розглянути проекти законів щодо виборів, адже вони мають відбутись 21 липня. Проте законопроектів які пропонують на розгляд нардепам немає.

На сайті Ради опубліковано звернення Андрія Парубія до Володимира Зеленського, де спікер Ради просить повідомити реєстраційні номери та законопроекти, які пропонуються Президентом до розгляду.

«Шановний Володимире Олександровичу!

У зв’язку із Вашим зверненням щодо проведення позачергового засідання Верховної Ради України (вих. № 01-01/370 від 21 травня 2019 року) мною було видане Розпорядження про скликання такого засідання 22 травня 2019 року о 12:00.

Водночас, відповідно до положень Регламенту Верховної Ради України при формуванні порядку денного пленарного засідання мають зазначатися, зокрема, реєстраційні номери та назви законопроектів, які передбачені для розгляду.

З огляду на викладене, прошу Вас конкретизувати номери законопроектів, які Ви пропонуєте завтра включити до порядку денного позачергового пленарного засідання Верховної Ради України.засідання Верховвної Ради», - йшлось в листі.

Сьогодні, 22 травня, журналісти «Громадського» перед засіданням Ради спілкувались з нардепами і запитали за що вони голосуватимуть. Депутат з Вінниці Андрій Тетерук від «Народного фронту» повідомив, що ініціатив Зеленського в Раді немає.

«Зараз 11.46, законодавчих ініціатив анонсованих Зеленським немає. Крапка. Цих ініціатив немає», - говорить Тетерук.

На уточнення журналістки, що Богдан (глава Адміністрації) повідомив про ініціативи, Тетерук відповів: «Богдан не Президент України. Прошу припинти маніпуляції, коли людина не є Президентом. Зеленський склав присягу Президента, він має виконувати свої обов’язки і є реалізатором та одноосібним підписантом всіх Указів та ініціатив.

Володимир Зеленський акцентував про нову якість політики, що буде дотримуватись законів і буде гарантом Конституції. Він починає свою роботу з порушення законодавства».

Взагалі в кулуарах нардепи говорять як проходитимуть вибори – закриті списки, відкриті списки, прохідний бар’єр партій…

Вiнниця.info

Теги: Рада Зеленський вибори 
Матеріали по темі