Політика

Народний депутат Геннадій Ткачук прозвітував про діяльність за 2017 рік та розповів на що направив кошти

16 січня 2018, 17:57

 Народний депутат України Геннадій Ткачук прозвітував про результати своєї діяльності за 2017 рік.

«Традиційно на початку нового року ми будуємо плани на майбутнє та підсумовуємо усе, що вдалось зробити у минулому. 2017 рік виявився дуже насиченим, адже вдалось реалізувати значну кількість нововведень та почати реформування окремих галузей. До Верховної Ради мною було подано 9 законопроектів та 8 депутатських запитів. Минулоріч вдалось зробити чимало, проте попереду чекає ще багато роботи для того, аби зміни, які відбулись в нашій країні, стали більш відчутними», - зазначив нардеп.

За словами Геннадія Ткачука, пріоритетами у роботі для нього є відстоювання інтересів громадян, держави та рідного регіону – Вінниччини.

«Великим досягненням я вважаю те, що мені вдалося домогтися виділення субвенцій з державного бюджету на соціальну сферу Вінниччини. Мною були підготовлені депутатські звернення про виділення коштів для вінницьких медичних установ та кількох бюджетних закладів міста Жмеринка та Жмеринського району. Так, за мого сприяння Вінницька лікарня №1 отримала 5 мільйонів гривень субвенції на реконструкцію хірургічного відділення. Також я клопотав про виділення 5 мільйонів гривень для Вінницького обласного клінічного онкологічного диспансеру на придбання медичного обладнання. Загалом даний лікувальний заклад отримав 6 мільйонів 410 тисяч гривень субвенції», - розповів депутат.

 

Як зазначив Геннадій Ткачук, крім законотворчого процесу та роботи у стінах Верховної Ради, значну частину часу він проводить на виборчому окрузі, веде активну громадську діяльність.

«До моєї приймальні з різними проблемами звертаються громадяни та організації. Я реагую на кожне звернення і по можливості намагаюся допомогти. Загалом у 2017 році було проведено 37 зустрічей з виборцями, 23 прийоми громадян, оброблено 679 звернень. Протягом звітного року, я продовжував надавати допомогу бійцям АТО та їхнім родинам. Наші захисники відстоюють свободу держави, не шкодуючи свого здоров’я, i навіть життя, борються за наше мирне майбутнє. Ми всі в неоціненному боргу перед ними. Тому я та моя родина завжди долучаємось до підтримки військовослужбовців. За мого сприяння у зону AТO періодично відправляються гуманітарні вантажі з продуктами харчування, медикаментами та іншими необхідними речами. Крім того, надається допомога з паливно-мастильними матеріалами. Окрему увагу я приділяю допомозі пораненим бійцям. Так, моя родина виділила власні кошти на купівлю ліжок для Військово-мeдичного клінічного центру Центрального регіону, де проходять лікування поранені військовослужбовці. Лікувальному заклад убуло передано 25 тисяч гривень», - розповів депутат.

За словами Геннадія Ткачука, окремим напрямком його діяльності є допомога хворим дітям.

«Крім виділення власних коштів, я долучаюся до різних благодійних акцій та проектів, які мають на меті допомогти дітям з лікуванням та реабілітацією. Так, вже другий рік поспіль я взяв участь у благодійній акції «Депутатська кухня», де збирали кошти на лікування дитини, хворої на ДЦП», - зазначив нардеп.

Геннадій Ткачук також підтримує розвиток соціально-культурної сфери області. Виділяє кошти на видавництво книг, на підтримку різних проектів. За його сприяння побачила світ книга Oлeксaндрa Дмитрукa під назвою «Зeло» та низка інших видань вінницьких авторів.

«Також я надав допомогу соціально-культурному волонтерському центру «Блокпост Підкова», який є своєрідною громадською платформою для реалізації різних соціально-культурних проектів. Центр міг припинити свою роботу через проблеми з опаленням. Я не міг цього допустити, адже закриття даного громадського простору на зимово-весняний період означало б згортання більше десятка програм, серед яких соціальний проект «Королі вальсу» для людей похилого віку, а також багато інших проектів. То ж коли до мене звернулися по допомогу, я одразу відгукнувся. Проблему було вирішено, і тепер соціально-культурний волонтерський центр «Блокпост Підкова» функціонує у звичному режимі», - розповів депутат.

Крім того, Геннадієм Ткачуком було виділено спонсорську допомогу на встановлення двох спортивних майданчиків у мікрорайоні «Нові П’ятничани». Тепер місцеві мешканці мають місце для активного відпочинку - міні-футбольне поле та баскетбольний майданчик.

«Часто прохання громадян, які звертаються до моєї депутатської приймальні, стосуються допомоги в облаштуванні та впорядкування прибудинкових територій. З мого благодійного фонду було виділено кошти на придбання та встановлення 11 лавок у дворах багатоповерхівок на вул. Князів Коріатовичів. У 2018 році я продовжуватиму працювати у напрямку вирішення проблем громадян та забезпечення розвитку Вінницької області та держави в цілому, - підсумував Геннадій Ткачук.

Матеріал надано прес-службою народного депутата

 

Теги: звіт 
Матеріали по темі