Політика

Народний депутат з Вінниччини Геннадій Ткачук про ситуацію з Савченко: Шоу буде йти до виборів

27 березня 2018, 14:26

 Народний депутат України Геннадій Ткачук в ефірі телеканалу «Рада» прокоментував ситуацію з Надією Савченко.

«Мені прикро визнавати, що людину, яка була першим номером у списку однієї з політичних партій, людину, яка є героєм України, сьогодні звинувачують у державній зраді. Люди повинні проаналізувати це і зробити певні висновки. Якщо вона, за словами Генпрокурора, була зрадником України, то для чого потрібно було з неї робити кумира? Ми пам’ятаємо, як вся країна вболівала за Надію, як кумира, коли вона сиділа в російській в’язниці. Пам’ятаємо як більшість політиків у Верховній Раді одягали білі футболки з написом «Свободу Савченко». На цьому будувались цілі піар-компанії. Сьогодні вони мовчать. Я вважаю це неправильно. Кожен повинен нести відповідальність за свої дії», – зазначив нардеп, відповідаючи на питання чи повинна бути політична відповідальність партії, яка взяла Савченко у список.

Також політик висловив свою думку стосовно судової перспективи справи Савченко.

«Я думаю, це буде шоу. Шоу буде йти до виборів, тобто Надія Савченко буде грати у свою гру, а Генпрокуратура у свою. Якщо Надія винна, вона має нести покарання, якщо ні – то має бути звільнена. Крапку може поставити лише суд», – заявив Геннадій Ткачук.

Нагадаємо, Верховна Рада позбавила Савченко депутатської недоторканності та надала дозвіл на її затримання й арешт. У ВР Савченко затримали, зачитавши їй повідомлення про підозру у злочинах, передбачених ч.1 ст.109, ч.1 ст.14 ч.2 ст.28 ч.1 ст.109, ч.1 ст.14 ч.2 ст.28 ст.112, ч.1 ст.14 ч.3 ст.258, а також ч.1 ст.258-3 ККУ. Генпрокурор Ю.Луценко раніше заявив, що є незаперечні докази того, що Савченко особисто планувала провести терористичний акт в парламенті.

Розгляд апеляції сторони захисту на запобіжний захід у вигляді арешту народного депутата Надії Савченко призначили на четвер 29 березня.

Повна версія інтерв’ю на телеканалі «Рада» у відео:

Теги: Ткачук 
Матеріали по темі