Суспільство

«Народного артиста України» призначили директором коледжу культури у Вінниці – після 4 років перерви

26 червня 2019, 13:14

26 червня на сесії обласної ради призначили директора Вінницького коледжу культури і мистецтв імені Миколи Леонтовча. Ним став «Народний артист України» Станіслав Городинський, який до сьогодні очолював департамент культури Вінницької ОДА.

Депутати не одразу погодили його призначення. Питання ставили на переголосування кілька разів. Аргументом «проти» слугував той факт, що в період з 2004 по 2015 рік Станіслав городянський вже працював на посаді керівника коледжу.

Врешті, враховуючи результати виборів, які відбулися в навчальному закладі 30 травня, 43 депутати проголосували «за».

Раніше Станіслав Городинський розповідав Вiнниця.info, що готовий піти з департаменту культури.

«Я піду з департаменту, нехай його очолить хтось інший, хто добре розбирається в культурі», - сказав чиновник.

Напередодні виборів він презентував студентському та педагогічному колективу свою програму.

«Пріоритетними завданнями щодо вдосконалення навчально-виховного процесу обрав: збереження статусу навчального закладу, поповнення викладацького складу молодими фахівцями, активізація методичної допомоги мистецьким школам області для підвищення професійної якості навчання, створення естрадно-джазового відділу та нових творчих колективів, – обіцяє Станіслав Городинський у своїй програмі кандидата на посаду директора коледжу. – Також у планах утеплення фасаду коледжу та спортивної зали, реконструкція внутрішнього двору, капітальний ремонт класів та гуртожитку».

Вiнниця.info

Теги: облрада призначення 
Матеріали по темі