Суспільство

«Наше завдання, щоб ворог був знайдений та знищений» – військовослужбовець із позивним «Білка»

18 березня 2023, 15:36

Військовослужбовець з 120 бригади ТрО з позивним «Білка» від початку повномасштабного вторгнення пішов добровольцем захищати Україну. Він проходить службу у взводі розвідки на посаді головного сержанта окремого підрозділу.

Його історію опублікували на сторінці 120 бригади.

У розвідників – своя специфіка: спостереження, аеророзвідка, пошук ворожих цілей і при цьому всьому залишатися непомітними для противника. Наші військовослужбовці – безстрашні, сильні та винахідливі. У них не має жалю до окупантів, які прийшли на нашу землю, але при цьому збереглася доброта та людяність до усього свого, рідного.

«Білка» пригадує, як виконували завдання по обороні міста Бахмут. Через кілька тижнів, як взвод заїхав на позиції, до них прибився пес.

«Спочатку ми не хотіли приручати тварин, адже це також відповідальність, - каже військовослужбовець. -Але коли навколо лунали вибухи, собака також з нами бігла у підвал, стало дуже її шкода. Так вона з нами і залишилась. Назвали її Гільза. Коли їхали на ротацію, то забрали собаку разом із собою, оскільки вже звикли до неї, а вона до нас. Любить під час тренувань бавитися із дроном, коли той злітає.

Військовослужбовець стверджує, що перемога для нього настане лише тоді, коли мизвільнемо нашу країну від постійного гніту з боку "москалів". Ми воюємо заради мирного майбутнього наших родин. Усі рідні та близькі нам люди поставились з розумінням та підтримкою до нашого рішення, вони нам довіряють, тожне маємо права їх підвести чи зрадити. Апісля війни будемо відновлювати нашу славну Україну.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото 120 бригади

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: теороборона Білка 
Матеріали по темі