Місто

Наскільки зручно пересуватись Вінницею та куди подорожують жителі обласного центру

3 травня 2017, 15:21

 За результатами третього всеукраїнського муніципального опитування, яке проведено соціологічною групою «Рейтинг», Вінниця є найзручнішим обласним центром України для пересування містом. Враховано прогулянки пішки, користування громадським транспортом, власним автомобілем та велосипедом. Майже 70% вінничан користуються громадським транспортом. Власним автотранспортом їздять трохи більше як 10% жителів обласного центру, менше 10% респондентів ходять пішки.

Також опитали вінничан, до яких обласних центрів вони їздять найчастіше. На першому місті – Столиця. Протягом останніх 5 років більше 35% вінничан відвідали Київ. На другому місці за відвідуваністю є Одеса та Львів, потім – Житомир та Хмельницький.

Щодо закордонних подорожей, то за останні 5 років найчастіше жителі Вінниці подорожували до Європи – 15% респондентів, 5% вінничан їздили на закордонні курорти (Єгипет, Туреччина, Болгарія та ін.), більше 10% опитаних жителів обласного центру відвідали країни СНД. Найчастіше вінничани подорожують до інших регіонів України – більше 60% респондентів.

 

 

 

 

 

Довідка.

Опитування було проведено у 22 обласних центрах України, які не перебувають під контролем російських або проросійських сил, а також в містах Маріуполь та Сєвєродонецьк на Донбасі. Дослідження базується на вибірці з більш ніж 19 000 респондентів.

Статистична похибка для кожного міста не перевищує ±3,5%. Досяжність респондентів у середньому склала 67,2%. Опитування було профінансовано Урядом Канади.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: транспорт подорожі 
Матеріали по темі