Події

Наслідки вечірньої зливи на Вінниччині: в хату влучила блискавка, підтоплена багатоповерхівка та вулиці, як річки. Відео та фото

7 травня 2019, 09:39

Ввечері 6 травня близько 20.00 години у Вінниці та області пройшла злива з грозою. Окремі вулиці міста перетворились на річки, відбувались аварійні відключення електромереж і вітер валив дерева. В двох районах області у будівлі влучила блискавка.

Як Вiнниця.info повідомили в прес-службі ДСНС у Вінницькій області, лише в обласному центрі для ліквідації наслідків негоди близько 20 разів викликали Службу порятунку.

«Наші співробітники до десятка разів виїжджали на допомогу водіям, бо машини застрягали в калюжах, які утворювались внаслідок потужних опадів. Всі зливні системи справні, працюють, але вони не справились з таким потоком води.

Окрім того, на вулиці Порика та Стрілецькій впали два дерева на машини. В Гнівані через сильний порив вітру теж впало дерево і перегородило дорогу.

Також було два випадки влучення блискавки в будівлі. У Калинівському районі блискавка влучила в житловий будинок. Ще в одному з районів області через влучення блискавки сталось коротке замикання в магазині» - розповідає керівник прес-центру ДСНС у Вінницькій області Олександр Кутовий.

На вулиці Литвиненка у Вінниці залило щитову в під’їзді 9-поверхівки.

«Через поганий стан зливної системи в багатоповерхівці, вода почала прибувати у під’їзд з 9 по 1 поверх. Сталось замикання. На місце прибули рятувальники, зробили оперативний відвід води», - повідомив О. Кутовий.

У Вінницькому обласному центрі Гідрометеорології зливу не називають аномальною. Наразі збирають інформацію про кількість опадів, що випала за вечір.

«Насправді нічого стихійного не відбулося. Такі зливі притаманні нам. Ще сьогодні до кінця дня ми очікуємо місцями сильні грози. Також короткочасні дощі прогнозують до кінця тижня. Винятком будуть тільки 9 і 11 травня. Температурні показники вночі коливатимуться від 3 до 8 градусів тепла, вдень – 10-15 градусів вище нуля», - розповіла Вiнниця.info начальник відділу гідрометеорологічного забезпечення Вінницького обласного Гідрометцентру Марія Кощавка.

Вінничани ділились в мережі відео з наслідками негоди:

Вулиця Соборна


Вулиця Князів Коріатовичів

Район "Електромережі"

Калинівський район с. Павлівка. Блискавка влучила в хату

Гнівань повалене дерево


Вiнниця.info, фото з соцмереж, відео д мобільного додатку в групі ДКВ ДТП

Теги: злива блискавка потоп 
Матеріали по темі