Суспільство

Нацгвардійці військової частини 3008 носитимуть шеврони з гербом Вінниці

20 січня 2020, 11:02

Бійці військової частини 3008 Нацгвардії України носитимуть два нарукавних знаки. На лівому плечі шеврон у вигляді золотистої променистої восьмикінцевої зірки, зверху якої розміщено гренаду з полум’ям, на правому – іменний нарукавний знак вч 3008 у вигляді малого гербу Вінниці з поєднанням елементів символіки Нацгвардії.

Відповідне рішення прийняли на черговому засіданні виконавчого комітету Вінницької міської ради, – повідомляє прес-служба ВМР.

«Вінницька військова частина 3008 Національної гвардії України дислокується у місті Вінниця. А малий герб є офіційним символом міста. Тому без вагань вирішили зобразити малий герб на нарукавному шевроні. Адже на малому гербу зображено дві схрещенні шаблі, які символізують прикордонне розташування Вінниці, на жителів якої було покладено обов’язок охорони міста та краю. До обов’язків Національної гвардії також покладено функція – забезпечувати захист та охорону життя прав, свобод і законних інтересів громадян.

Відтепер у військовослужбовців буде два нарукавних знаки. На лівому плечі - шеврон Національної гвардії у вигляді золотистої променистої восьмикінцевої зірки, зверху якої розміщено гренаду з полум’ям, на правому - іменний нарукавний знак військової частини 3008 у вигляді малого гербу Вінниці з поєднанням елементів символіки Національної гвардії України. Ми з гордістю будемо носити шеврон, який відображає нашу приналежність до вінницького краю», – розповіла прес-секретар військової частини 3008 Анна Лазуренко.

Нагадаємо, в центрі Вінниці бійці Нацгвардії проводили навчальні тренування. Вони відпрацьовували сценарій різних ситуацій, які б могли статися в приміщенні суду, або на його території. Біля вхідних дверей та поруч – бійці перебували у позиціях для стрільби.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: військова частина 3008 шеврони Нацгвардія 
Матеріали по темі