Суспільство

​Національний рекорд з малиновим смаком. Фоторепортаж з грандіозного «МалинаФест» в селі на Вінниччині

18 липня 2021, 12:12

В селі Чернятин Северинівської громади Жмеринськоого району 17 липня відбувся фестиваль «МалинаФест», який зібрав тисячі людей зі всієї Вінницької області. Встановили рекорд національний рекорд – найбільший в Україні пиріг. Його довжина 18 метрів. На випічку пішло 60 кілограм муки, 80 яєць, 17 кілограм цукру, 12 кілограм свіжих ягід малини та малиновий джем.

Фестиваль організувала Вінницька обласна державна адміністрація, Северинівська громада, Жмеринська РДА за підтримки народної депутатка Ірини Борзової, в рамках Плеяди культурно-мистецьких заходів з нагоди відзначення 30-річчя незалежності України.


Сергій Борзов та Ірина Борзова привітали гостей, а представник Книги рекорду України вручила голові Северинівської громади Василю Малярчуку «посвідчення» рекорду України про найдовший пиріг з малиною.

Багато локацій і розваг для дітей, спортивні змагання, подарунки для учасників змагань. Для зручності - по всій території «м’які крісла» з тюків соломи. Для тих, хто зголоднів, працювала фуд-зона.

Насичена і яскрава концертна програма. Виступав запальний гурт «Фанфари Купали», фольклорний гурт «Мокоша», академічний ансамбль пісні і танцю «Поділля» Вінницької обласної філармонії їм. М. Леонтовича. Співав народний артист України, композитор, Станіслав Городинський, його пісні звучать в усіх куточках нашої області і стали шлягерами. Виступав учасник телевізійних шоу - Богдан Травінський. Всі хором в тисячі голосів співали «Червону руту» з Олександром Онофрійчуком і гуртом «Експромт».

Завершили фестиваль неймовірним феєрверком над озером. Сотні тисяч кольорових вогнів і позитивні емоції дня не залишили байдужими нікого.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: МалинаФест Чернятин 
Матеріали по темі