Суспільство

«Національні дружини» Вінниці знайшли терористичний сайт «Новоросія»

21 лютого 2018, 14:26

21 лютого у Вінниці близько двох десятків осіб, які представились «Національним корпусом» та «Національними дружинами», прийшли до приміщення хостингової компанії по вулиці Блока, 28. Хлопці (частина у балаклавах) вимагали припинити діяльність сепаратистського сайту «Новоросія.нейм», який знаходиться на сервері саме цього підприємства.

За ходом подій слідкували патрульні поліцейські та працівники поліції.

«Із відкритих джерел ми дізналися, що на серверах цієї фірми знаходиться сайт терористичної організації «Новоросія.нейм».

Тому сьогодні, ми прийшли вимагати, щоб цей сайт припинив діяльність на їхніх серверах і вони перестали його обслуговувати», - зазначив голова «Нацкорпусу» Вінниччини Олександр Яремчук.

Головний офіс фірми «FASTVPS», під яку прийшли протестувальники, знаходиться в Естонії. Проте має філію у Вінниці. За словами директора Дмитра Скаленка компанія не могла відключили терористичний інтернет-ресурс, через те, що не було офіційного запиту від уповноважених органів. 

«Наша українська організація «FASTVPS Україна» співпрацює виключно з юридичними особами України, які ведуть легальний бізнес і ніяких проблем у нас не виникало. А цей випадок, це фізичний клієнт, який був розташований на сервері нашої головної організації, що в Естонії.

Проблема в тому, що ми, не маючи офіційного запиту, не могли закрити даний проект. Так, ми отримували запит від «Національного корпусу» 8 лютого про припинення діяльності терористичного сайту. Але нам потрібен був офіційний запит не від фізичної особи, а від якогось уповноваженого органу, поліції, МВС», - пояснив керівник.

Попри це, не маючи офіційного запиту від правоохоронців, близько полудня компанія таки зуміла відключити «Новоросія.нейм», але це не означає, що сайт перестав існувати.

Фахівці пояснили, ресурс може просто змінити хостингову компанію, яка його обслуговує, та відновити роботу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вiнниця.info


Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: сайт новоросія хостинг 
Матеріали по темі