Суспільство

Науковці ВНАУ перемогли зі стартапом у Копенгагені

16 жовтня 2018, 10:55

12 жовтня у Копенгагені (Данія) відбувся фінал University Startup World Cup-2018 (USWC-18). Протягом тижня університетські стартапи із 40 країн світу змагались у майстерності підприємницької діяльності молодих науковців.

70 найкращих університетів з усього світу протягом тижня у Копенгагені, змагалися в різних номінаціях: кращий cпіч, представлення стартапу, приз глядацьких симпатій.

Стартап Вінницького національного аграрного університету «Vibration Mill Development For Mechanoactivation Of Loose Material» здобув перемогу у номінації «Social Media Award». Окрім того, винахід молодих науковців ВНАУ зацікавив експертів із венчурного капіталу, організаторів, зокрема такі компанії як - Bayer, Foss, AWAPATENT, Arla та інші.

Під час голосування, організованого в рамках змагання,  проект підтримали більш як 17 000 глядачів з усього світу.

USWC створена Venture Cup, датськими громадськими організаціями, які мають 18-річний досвід проведення стартапів у змаганнях між датськими університетами. Ціль USWC – створити платформу для розвитку, обміну думками, науковими дослідження і їх впровадженнями у бізнес, а також залученням талановитих молодих науковців до сфери бізнесу. Вони фокусуються на підприємницькій діяльності, як на практичній дисципліні і залучають учасників до мережі досвідчених підприємців та бізнесменів, які надають фінансову підтримку та лідерство стартапів.

Вінниця.info

Теги: перемога науковець університет стартап 
Матеріали по темі