Здоров‎’‎я

Найчастіше у торговому центрі: рейтинг місць масової вакцинації у Вінниці. Фото

8 листопада 2021, 17:54

Під час останньої інспекції центрів масової вакцинації департаментом охорони здоров’я та реабілітації ОДА, склали рейтинг найпопулярніших місць, де найбільше імунізуються вінничани.

«Перевірили пункти, які розташовані в адмінбудівлі «Книжки», ТРЦ «Мегамолл», Центральному ринку та залізничному вокзалі. Найактивніше вакцинуються у торговому центрі. Лише у суботу тут зробили 431 щеплення, а на неділю - 210. У Книжці за вихідні отримали вакцину 200 охочих», - розповідають у Департаменті охорони здоров'я та реабілітації Вінницької ОДА.

Там також зауважують, не так активно йдуть щеплюватися на центральний ринок та залізничний автовокзал. Що стосується останнього, то тут за вихідні отримали вакцину 65 людей.

«Сьогодні ми провели такий рейд, адже важливо перевірити й побачити ефективність роботи центрів масової вакцинації населення, які працюють у Вінниці. Як результат, найгірші показники роботи має центр вакцинації на Центральному ринку. Там погане місце розташування і відвідувачі через рекламу, яка там розміщена не бачать, що можна отримати вакцину», - зазначила директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації Ольга Задорожна.

Найближче місце де можна отримати вакцину, можна знайти за посиланням: https://list.covid19.gov.ua/

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото Департаменті охорони здоров'я та реабілітації Вінницької ОДА.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця центри масової вакцинації рейтинг 
Матеріали по темі