Новини компаній

Найдешевша страховка на машину тепер доступна на Файненс юа

10 листопада 2021, 16:24

Кожен, хто сідає за кермо власного чи службового автомобіля стає відповідальним не тільки за свою безпеку, але й за життя інших учасників дорожнього руху. Допомогти водію нести цивільну відповідальність покликаний страховий поліс, який коротко називається автоцивілка.

Незважаючи на те, що вартість цього документа є абсолютно прийнятною, кожен водій зацікавлений в економії коштів, тому дешева страховка на машину завжди є більш пріоритетною.

Вигідна та безпечна автоцивілка онлайн

Сьогодні, коли суспільство більшу частину часу знаходиться в карантинних умовах і люди змушені дотримуватися правил безпечного спілкування найкращим варіантом придбання полісу є оформлення його через інтернет.

На спеціалізованому сервісі доступна дешева страховка на машину, покупка якої не потребує особистої присутності в офісі страхової компанії, займає мінімум часу, а також дає можливість вибрати страховика для укладення договору на оптимальних умовах.

Що таке автоцивілка?

Поліс спрямований на захист коштів водія, винного в аварійній ситуації. Він жодним чином не стосується компенсації витрат на ремонт автотранспортного засобу винуватця, оскільки компенсує шкоду, завдану тим, хто постраждав внаслідок аварії. Детально про те, що таке автоцивілка йдеться на сайті, де вартість поліса на сьогодні є найбільш ощадливою.

Вартість страховки є сталою - вона регулюється відповідним Законом України і затверджується МТСБУ (моторно-транспортне бюро України). Проте, кожен страхувальник володіє правом коригування вартості в дозволених законом межах. Крім того, оформлення на спеціалізованому сервісі супроводжується приємними знижками та бонусами.

Дешева страховка на машину - переваги онлайн оформлення

На сьогоднішній день автоцивілка онлайн набуває все більшої популярності. Це цілком зрозуміло, адже вона має наступні переваги:

  • швидкий та зручний пошук компанії-страховика серед лідерів українського ринку;
  • економія часу та коштів;
  • незалежність від страхових агентів, що відповідно гарантує низькі ціни та знижки;
  • відомості про страхувальника та оплата здійснюються онлайн;
  • готовий поліс надсилається на електронну адресу власника авто.

Автоцивілка онлайн це вибір сучасної людини, яка цінує свій час, відповідально ставиться до вимог Закону, а також повністю усвідомлює відповідальність перед іншими членами суспільства, які можуть постраждати внаслідок дорожньої події. Страховка допомагає захистити власні кошти і гарантує відшкодування збитків постраждалим.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Файненс юа автоцивілка страховка 
Матеріали по темі