Суспільство

Найемоційніша зустріч. Військовий у Вінниці зустрів дружину з новонародженою донечкою

5 серпня 2022, 12:27

Їх познайомила війна. У 2018 році він, захисник України, приїхав до друзів у Вінницю на відпочинок. Вона – журналістка, яка завжди займалась волонтерством і допомагала всім. Аріна і Олег одружились через рік. Вона чекала його з війни. Потім в Олега було два роки цивільного життя. Жили, працювали, мріяли про малюка. Наприкінці минулого року Аріна повідомила Олегу, що мрія здійсниться через 9 місяців. Він плекав свою дружину, оберігав.

24-го лютого рашисти принесли в Україну війну. Він зі зброєю в руках знову пішов захищати свою країну, свою родину і майбутню дитину. Вона знову чекала. Чекала коханого і чекала на донечку. Молилась за всіх і чекала.

Їх Катруся народилась вранці 14 липня. В перший день свого народження, у перші години життя, крихітка з мамою змушена була «подорожувати»… до укриття. Повітряна тривога. Бомбосховище. Потім стало відомо, що рашисти завдали ракетних ударів по Вінниці...

Олег зміг приїхати на день щоб побачитись з дружиною і взяти на руки донечку.

Їх перша зустріч - найемоційніші хвилини. Крихітка в сильних руках мужнього тата-воїна і жінка, яка так довго чекала цієї миті. Бути разом, всім трьом.

Життя триває. Нам треба боротись. Вірити в перемогу. Нам є заради кого жити.

Від редакції Вінниця.info вітаємо родину бажаємо всім міцного здоров’я і щасливого дитинства Катрусі!


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото - Наталії Васильківської

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: тато захисник 
Матеріали по темі