Суспільство

«Найкраще для найкращих»: околицю Стрижавки закидали пралькою, акваріумом та порожніми пляшками з-під елітного алкоголю. Фото

22 листопада 2021, 13:46

2 листопада на околиці Стрижавки, що під Вінницею, прибрали побутове сміття, яке невідомі скинули там напередодні. Наприкінці лісосмуги поміж різного непотребу лежали: корпус від зламаної пральки, акваріум, чималу кількість порожніх пляшок з-під елітного алкоголю з приміткою: «Найкраще для найкращих». А також, футбольний м’яч із логотипом футбольного клубу «Динамо» та покришки перероблені під вуличний газон. Порушення сфотографували місцеві жителі та виклали у місцевий паблік у соціальних мережах.

«У купі сміття також валялись пакети з посилок, на яких надруковані контакти та данні отримувачів. За ними ми звернулися, щоб попросити адресантів, якщо вони звезли сміття до лісосмуги, забрати хоча б габаритні пральну машинку та акваріум. За вказаними телефонами абоненти заявили, що то не їх мотлох. Їх, чи когось інших, стверджувати не стану. Проте, станом на понеділок, з місця вже забрали те сміття. Хто його забрав, я не бачила», - розповіла Вінниця.info Юлія.

Нагадаємо, редакція вже писала про те, що на Вінниччині міста можуть загрузнути у власному смітті. На немирівському полігоні відходи вже скидають за його межі.

Також нагадаємо про інцидент у Соблівській громаді. За те, що на території виявили стихійне сміттєзвалище на 6 тисяч квадратних метрів, до відповідальності притягнуто посадову особу. А прибрати його зобов’язали місцевий орган самоврядування.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото з Стрижавка.online.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця Стрижавка стихійний смітник 
Матеріали по темі