Суспільство

Найкращих студентів та учнів Вінницької області привітав Володимир Гройсман

23 грудня 2010, 10:22

22 грудня відбулось урочисте привітання учнів та студентів Вінничини, стипендіатів Вінницької міської ради які здобули призові місця у всеукраїнських та альтернативних олімпіадах різних рівнів.

Про це повідомляє управління у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради

Щомісяця кращі учні Вінницьких загальноосвітніх, спортивних та спеціалізованих мистецьких шкіл, а також студенти вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, які здобули призові місця у всеукраїнських та альтернативних олімпіадах різних рівнів, отримують стипендії міськради. Упродовж І півріччя 2010-2011 навчального року стипендіатами стали майже 330 учнів та студентів, які вибороли понад 1600 призових місць у міських, обласних та всеукраїнських олімпіадах.

Наприкінці року представники учнівської та педагогічної еліти міста зібралися у театрі ім. Садовського, де в урочистій атмосфері кращих з кращих привітав Вінницький міський голова Володимир Гройсман. Очільник міста зазначив, що сьогодні у Вінниці є значні перемоги та досягнення на освітянській ниві. «Ми маємо гідну шкільну еліту, яку слід підтримувати і робити усе для того, аби кількість таких талановитих дітей у Вінниці невпинно зростала. Сьогодні мені, не менш ніж вашим батькам, хочеться, щоб на кожному етапі свого життя ви були переможцями. Те покоління, яке сьогодні присутнє у цій залі, в майбутньому вершитиме долю нашого міста, області та країни. Бажаю вам вдалого завершення року, що минає, а у наступаючому - завжди бути першими». - говорить Володимир Гройсман.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі