Суспільство

Не укладений договір і затримка зарплати: на Вінниччині провели 14 перевірок на дотримання законодавства про працю

6 лютого 2017, 15:15

 Протягом минулого тижня відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто 7 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 22 тис.400 грн.

Про це інформує прес-служба Служби з питань праці у Вінницькій області.

Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області минулого тижня розглянуто 7 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 22 тис.400 грн., проведено 14 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання, під час яких виявлено ряд порушень законодавчих та нормативно-правових актів, зокрема:

ТОВ «Водрем» (м. Вінниця), порушення: ст.ст.47, 97, 115, 116, 117, 166 КЗпПУ (порушуються строки виплати заробітної плати, порушуються строки виплати зарплати за весь час щорічної відпустки, оплата праці здійснюється не в першочерговому порядку, порушуються строки виплати розрахункових коштів перед звільненими працівниками, не виплачується середній заробіток за час затримки розрахунку із звільненим по день фактичного розрахунку).

Директору товариства внесений припис про усунення виявленого порушення закону та складений протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.41 КУпАП.

ТОВ «Кіпер – СБ» (м. Вінниця), порушення: ст.ст.24, 115, 116, 117, 253 КЗпПУ (не з усіма працівниками укладені трудові договори, заробітна плата працівникам виплачується один раз на місяць, порушуються строки виплати розрахункових коштів перед звільненими працівниками, не виплачується середній заробіток за час затримки розрахунку із звільненим по день фактичного розрахунку, з працівниками, з якими не укладені трудові договори не сплачувались страхові внески).

Директору товариства внесений припис про усунення виявленого порушення закону та складений протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.41 КУпАП.

Нагадаємо, що Служба з питань праці перевірить, чи платять нову «мінімалку» у закладах Вінниччини. Графік на перше півріччя.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: зарплата 
Матеріали по темі