Суспільство

«Не виникло почуттів і добре»: «Холостяк» відправив вінничанку додому. Відео, фото

15 квітня 2021, 12:20

6-му випуску відомого українського телешоу «Холостяк» головний герой, за чиє серце змагаються красуні з усієї України, відправив вінничанку додому.

За словами Михайла Заливака, між ним та Катериною Жук, власницею туристичного бізнесу, не сталось «хімії», почуття не виникли й виникнути не зможуть. Цього тижня холостяк зміг переглянути профілі учасниць в інстаграмі. Декілька дівчат, серед яких і Катя з Вінниці, публікують в соціальній мережі дуже відверті фото. Вінничанка виставила фото, де у фокусі – її сідниці. Це не сподобалось Михайлу.

«Акцент постійно робиться на одному місці. Я не очікував такого інстаграму» - прокоментув «холостяк» акаунт дівчини.

В особистій розмові Катерина не змогла пояснити Михайлу, з якою метою виставляє такі інтимні фотографії.

«Інстаграм для мене не важливий. Ти ж бачив, що в мене там не тисячі підписників, не мільйони. В мене було більше підписників, але на момент карантину, я вирішила всіх незнайомих людей видалити й закрити сторінку. Менше пишуть, менше незрозумілих запитів… А фото попи… Я просто багато подорожую і мій головний одяг це купальник. Це я для своїх знайомих виставляю. Тобі не зрозуміти» - відповіла Катерина.

Холостяка не влаштувала така відповідь, він зауважив, що якби дівчина не хотіла таким чином привертати увагу чоловіків, то просто не виставляла б такі відверті світлини. Відповідь Каті Михайло назвав не щирою.

«Я коли побачив твій профіль, то зрозумів, чому тобі пишуть. В мене, наприклад, фотографій в трусах немає» - сказав їй холостяк.

За словами головного героя, на таке зауваження Катя почала червоніти та виправдовуватись, заплуталась у своїй теорії й так і не зуміла пояснити навіщо вона формує цей образ в інстаграмі, якщо в житті вона поводить себе дуже сором’язливо.

На церемонії троянд Катя до останнього була впевнена, що пройде далі й продовжить будувати стосунки з Михайлом. Однак останній вирішив по-іншому.

«На попередній церемонії, я вже говорив тобі, що для мене важливо, аби людина керувалась лише щирими почуттями. А на останньому спілкуванні, ти ухилялася від моїх питань. Тому я не можу вручити тобі троянду» - сказав, прощаючись Михайло.

В останньому інтерв’ю вінничанка сказала, що їй шкода, адже симпатія до Михайла з’явилась.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото та відео програми "Холостяк"

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: вінничанка вибула із програми Холостяк 
Матеріали по темі