Економіка

Немирівський спиртзавод на Вінниччині купили власники Nemiroff

15 жовтня 2020, 13:19

Немирівський спиртовий завод ДП «Укрспирт» через аукціон викупила група компаній Nemiroff.

Про це на своїй сторінці повідомив директор ДП «Прозоро.Продажі» Олексій Соболєв.

«… Сьогодні знайшовся покупець на приватизацію першого спиртового заводу. При стартовій ціні в 49.6 млн грн завод забрали за 55 млн (десь на 11% більше стартової).

Інформація тут. https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2020-09-17-000053-3

Хто ж купив? Там також, завдяки інтеграції з youcontrol.com.ua - Ю-Контрол видно, що завод купила група Nemiroff.

Що ще видно? Що на аукціон ніхто більше не прийшов. Так, згідно закону, учасники не знають чи прийде хтось на аукціон. А якщо учасник прийшов лише один, то запускається процедура викупу одному учаснику.

А тепер для нас найцікавіше, аукціонне! Дизайн нашого аукціону такий, що мотивує учасників одразу давати підвищені закриті ставки. Високі закриті ставки дають їм переваги під час онлайн аукціону. От учасники і одразу пропонують багато. Так і виходить, що навіть якщо учасник один, то ціна зростає всеодно. Так і тут, зросла на 11%», - зазначено в дописі.


Як повідомляла Вінниця.info, 15 вересня на Прозорро Продажі було виставлено перший лот в рамках масштабної програми з приватизації підприємств спиртової галузі - Немирівський спиртзавод. Аукціон провели 15 жовтня. В переліку майна, земельні ділянки, будівлі магазину, клубу, їдальні, кафе, склади, гараж, спиртобаза…

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Теги: немирівський спиртзавод приватизували 
Матеріали по темі