Місто

Нескінченна історія будинку по Келецькій, 51а у Вінниці завершилась

24 січня 2011, 17:35

Приватна компанія "Агропромсільбуд" увела в експлуатацію житловий будинок на 86 квартир по вулиці Келецькій, 51а, будівництво якого велося з вересня 2005 року.

Хоча цього щасливого моменту майже півтори вінницьких сімей чикали довгих чотири роки, погодження акту вводу в експлуатацію відбулось напрочуд тих, як казав відомий радянський актор Анатолій Папанін "без зайвого пилу та шуму". І це при тому, що кілька сімей, не маючи де жити, ще у літку на свій острах посилилися в викуплених квартирах.

Пришвидшенню довгоочікуваного моменту завершення передували кілька гучних акцій протесту городян, які свого часу вклали кошти у це будівництво. І хоча власники довгоочікуваних квадратних метрів проводили їх під стінами облдержадміністрації, допомогти їм у цьому улітку взявся мер Володимир Гройсман. Адже самі підрядники казали, що не можуть завершити це будівництво через брак коштів. А власники квартир скаржилися, що їм запропонували заплатити по 300 гривень за квадратний метр для прискорення завершення будівництва.

І хоча майбутні мешканці відмовились від пропозиції доплатити за квартири, після кількох зустрічей з Гройсманом, будівельники спочатку обіцяли повністю завершити роботи до кінця літа, потім термін здачі будинку переносився кілька разів. І ось, нарешті на початку 2011 року щасливі власник квартир можуть офіційно користуватися своїм давно придбаним житлом.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі