Суспільство

Незмінним принципом вже 15-річної діяльності FLIT є турбота про кожного клієнта, яка проявляється на всіх етапах роботи і не тільки

24 березня 2020, 11:30

В нашому інтернет-магазині https://flit.com.ua/ можна обрати до 10 моделей взуття чи одягу, додати їх в корзину і залишити свій контактний номер телефону. Після узгодження місця і часу примірки - ми здійснюємо безконтактну доставку товарів! І вже після примірки ви приймаєте рішення про покупку.

В умовах карантину ми понад усе піклуємось про захист, тому до кожного замовлення примірки на дому в подарунок даємо захисну маску, яку зараз нереально знайти в аптеках.
Також на всіх етапах підготовки замовлення, наші співробітники забезпечені необхідними засобами захисту - масками, дезінфікуючими засобами, антибактеріальними серветками, рукавичками.

Що собою являє безконтактна доставка? Це безпечний варіант доставки, при якому ви не контактуєте з нашими співробітниками, ваш пакет із замовленням буде залишений біля дверей, де після примірки і буде забрано.

При покупці товарів - можлива оплата на карту за допомогою сервісу Приват24 або монобанк, або готівкою.Все це відбувається після узгодження замовлення з співробітником в телефонному режимі.

Бережіть себе і близьких, залишайтеся вдома! Ми потурбуємось про ваш безпечний та приємний шопінг!

https://flit.com.ua/


Теги: взуття одяг 
Матеріали по темі