Місто

Нічна ревізія Вінниці в снігу. Моргунов перевіряв роботу комунальників

8 лютого 2017, 10:38

 В ніч з 6 на 7 лютого Вінницю почало засипати снігом. Опади йдуть безупинно вже третю добу. Станом на ранок 8 лютого основні дороги міста прочищенні, рух автомобілів дещо уповільнився, але обласний центр в заторах не стоїть і громадський транспорт працює безперебійно. Наскільки готові комунальні служби міста та транспортна компанія до інтенсивних снігопадів, під час виїзної наради ввечері 7 лютого перевіряв Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Спочатку побували в дворах багатоповерхівок на Вишеньці, на території обслуговування ЖЕК-у № 12. Потім у Вінницькій транспортній компанії, проїздили дорогами міста і на завершення відвідали «Вінницьке шляхове управління», в якому кілька днів тому призначили нового керівника.

«Для очищення трамвайної колії працює снігочист і два екскаватори по очистці шляхів.

Працюємо в штатному режимі, в нас є аварійні бригади. Працює «п’ятірка» в трамвайному депо, «п’ятірка» в тролейбусному депо і в автобусному парку. Вони роблять очистку. В трамвайному – очистку стрілочних переводів. В тролейбусному – під’їздів щоб можна було виїхати і підійти до тролейбуса. На рейс 7 лютого вийшло 84 трамваї, 131 тролейбус та 48 автобусів», - розповів директор ВТК Михайло Луценко.

Сергій Моргунов запитав, чи був порушений графік руху громадського транспорту через снігопад, на що Луценко відповів, що графік порушено, але причиною є не снігопад, а ДТП.

«Було кілька ДТП ми перевели тролейбуси в режим інтервального руху. Ми так робимо, коли є ситуації що вони не можуть працювати за графіком. Було ДТП біля «Макдональдса» і біля лікарні ім. М. Пирогова», - каже Луценко.

У Вінницькому шляховому управлінні всю наявну спецтехніку відправили на маршрут.

«Для очистки міста ми сформували три ланки. Кожна ланка має від 3 до 6 автомобілів. Спецтехніка формується таким чином щоб повністю забезпечити розчистку проїжджої частини.

Працюємо цілодобово. На нічну зміну викликали на роботу зварювальника та слюсаря на випадок якихось поломок. Щодо сьогоднішньої ситуації, працює 25 одиниць техніки, в тому числі й техніка, яка працює на очищеннях тротуарів. Для очищення тротуарів є 7 одиниць техніки, з них 5 на маршруті, 2 поїхали на заправку. Приватні підприємства допомагають нам в очистці приватного сектору. Вони працюють на Старому місті. Працюватимемо до 8 години ранку, потім перезмінка і з 9-ї знову до роботи», - говорить директор шляхового управління Володимир Чорновол.

Поспілкувавшись з керівниками підприємств та проїхавши вулицями міста, мер зауважив:

«Сьогодні ми провели раптову інспекцію по територіям міста. Ми бачмо, що є певні нововведення щодо формування логістики, коли формуються колони снігоочисної техніки. Проблеми звичайно є, бо сніг не припиняє йти, а це ускладнює роботу комунальним службам. Всі служби працюють в посиленому режимі, вся техніка в роботі.

Є прохання від комунальних служб сповільнити рух по дорогах, тобто швидкість автомобілів, щоб не створювати аварійні ситуації, а їх сьогодні було достатньо багато. І не залишати в нічний час припаркованих біля доріг автомобілі, бо це ускладнює роботу комунальної техніки.

З такими снігопадами чорного асфальту ми не побачимо, це потрібно розуміти. Прибирання за всіма нормами відбувається після того, як припиняються опади», - говорить Сергій Моргунов.

Також мер повідомив, що для шляхового управління закуплять великогабаритну техніку, такого плану як «Глобуси», літньої і зимової модифікації, а для очищення тротуарів та пішохідних зон закуплять 12 одиниць малогабаритної техніки і 4 одиниці міні навантажувачів. Оголошення про закупівлі вже розмістили на Prozoro.

Двори на Вишеньці

 

Вінницька транспортна компанія

Вулиця Брацлавська

Вінницьке шляхове управління

Ранок у Вінниці 8 лютого 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: дороги Вінниця сніг 
Матеріали по темі