Суспільство

Нічне життя вулиці барів, активний відпочинок та сільський колорит: Мармарис очима вінницьких туристів

27 серпня 2017, 10:11

Літо підходить до завершення, а от оксамитовий сезон в Туреччині лише розпочинається. Саме у вересні сонечко стає лагідним, море залишається теплим і дарує насолоду відпочивальникам. Ми продовжимо розповідь про провінцію Мугла, де розміщується один з найпопулярніших серед українців курорт – Мармарис, який в зоні обслуговування аеропорту Даламан.

Мармарис – перлина Егейського узбережжя, що знаходиться в районі єднання двох морів – Егейського і Середземного. Місто релаксу та активного відпочинку. Тут є пропозиції і по велопрогулянках, і по різних видах водного спорту і екскурсії античними пам’ятками.

«Ми поставили собі ціль - розвивати туризм і одночасно зберігати красу природи та природні ресурси. Ми розвиваємо концепцію «активний турист», щоб гості не лише залишались в готелях, а й відкрили для себе місто. Хочемо розвивати Мармарис, як центр велоспорту в Туреччині. Зараз намічено понад 700 кілометрів велодоріжок, з яких 11 кілометрів – через місто, інші – в горах та лісах», - розповів заступник міського голови м. Мармарис.

Туристи, які обрали для відпочинку Мармарис, під час відпустки можуть побувати за один день в двох країнах. Адже турецький Мармарис знаходиться лише в 45 кілометрах від грецького острова Родос.

Якщо активний відпочинок не приваблює, можна замовити екскурсію поза містом і побачити справжню Туреччину – не туристичну, а сільську місцевість. Там, як і в нас, є свої символи та легенди. В одному з поселень росте дерево, місцеві кажуть, що йому майже дві тисячі років, і обійшовши його тричі, людина проживе довгий і щасливий вік. В тій же місцині туристів пригостіть місцевим напоєм – солет, який готують з коріння орхідеї. Люди теж вірять в цілющі властивості та молодильні якості напою.

Хоч в Туреччині половину населення є мусульманами, в Мармарисі для туристів – все. Саме тут є так звана «турецька Ібіца» - так називають вулицю барів. Вдень це звичайний торговий квартал, а за настанням сутінок і до світанку - вулиця дискотек, клубів та розваг.

 

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця відпочинок Туреччина 
Матеріали по темі