Місто

Нічних маршрутів на Київську, Тяжилів і Старе місто не буде – в мерії відповіли на петицію вінничан

26 лютого 2019, 10:01

25 лютого на сайті місцевих петицій Вінницька міська рада опублікувала відповідь на звернення людей з проханням запровадити нічні маршрути громадського транспорту в напрямку Старого міста, Тяжилова, Київської. Мотивували пропозицію тим, що необхідно охопити цілодобовим транспортним сполученням всі мікрорайони, звідки вночі їдуть на залізничний вокзал. В мерії відповіли, що нічний маршрут у Вінниці є і його достатньо, бо пасажиропотік в нічний час відсутній.

«На сьогоднішній день громадський транспорт міста, в переважній більшості, працює з 06:00 год. до 24:00 год. Зокрема, автобусний маршрут загального користування в режимі маршрутного таксі №1А «пл. Перемоги – Педучилище» працює з 05:15 год. до 23:40 год. та автобусний маршрут загального користування в режимі маршрутного таксі №20А «вул. Сергія Зулінського – Тяжилів (вул. Лугова)» працює з 05:40 год. до 23:00 год.

Режим роботи громадського транспорту відпрацьовано та затверджено з урахуванням наявного пасажиропотоку, потреб мешканців в перевезеннях та рентабельності перевезень.

Одночасно повідомляємо, що у нічний час, а саме з 22:00 год. до 06:00 год. працює автобусний маршрут загального користування в режимі маршрутного таксі №25Н «Вишенька – Залізничний вокзал». На зазначеному маршруті працює 10 автобусів з інтервалом руху 15-20 хв.

Враховуючи вищезазначене, та те, що у нічний час практично повністю відсутній пасажиропотік запровадження додаткових нічних маршрутів громадського транспорту в даний час не планується» - зазначено у відповіді.

Вiнниця.info

Теги: петиція транспорт відповідь 
Матеріали по темі