Суспільство

Никаких документов про передачу храмов в Винницкой области не подписывал - Домбровский

16 березня 2010, 15:39

Голова Вінницької ОДА Олександр Домбровський зазначив, що жодного розпорядження щодо передачі або не передачі приміщень будь-якого з храмів підписано не було.

Як передає кореспондент УНІАН, про це голова Вінницької обласної державної адміністрації Олександр Домбровський повідомив сьогодні під час прес-конференції.

«Жодного документу по передачі будь-якого храму я не підписував і тому, будь-які вчорашні дії не можна сприймати крім того, як політичний тиск для прийняття рішень, яке вигідно певній конфесії», - сказав він.

О.Домбровський зазначив, що «ситуація не проста – тому що приміщення церкви є державна власність, якою управляє обласна державна адміністрація, як і будь-якою державною власністю». «Священики перейшли із Київського Патріархату в Московський Патріархат із ними перейшла практично всі прихожани. З Московського Патріархату ми отримали 800 підписів, з Київського – біля 200. Сьогодні ми вивчаємо ситуацію – яке рішення необхідно прийняти для того, щоб зняти цю конфліктну ситуацію і як його зняти, але жодного документу не підписано», - розповів голова Вінницької ОДА.

Він також додав, що «рішення кінцевого немає, а ця акція – це просто політичні моменти, тому що під час мітингу були присутні представники ВО «Свобода» та Народного Руху»

Нагадаємо, що 15 березня близько 100 представників Української Православної церкви Київського Патріархату пікетували Вінницьку обласну державну адміністрацію з протестом щодо передачі храмів у підпорядкування Московському Патріархату.

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі