Економіка

НКРЕКП оштрафувала «Вінницяміськтеплоенерго»

20 січня 2021, 13:02

НКРЕКП оштрафувала КП «Вінницяміськтеплоенерго» на 5 тис грн за те, що підприємство не забезпечило облік реалізованої споживачам теплової енергії з використанням відповідних приладів обліку теплової енергії. Регулятор дав термін виправити порушення до 1 жовтня 2021 року.

Постанову від 13 січня 2021 року опубліковано на сайті регулятора.

«1. Відповідно до пунктів 11, 12 частини першої статті 17, статті 22 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», статті 31 Закону України «Про теплопостачання» накласти штраф у розмірі 5 100 (п’ять тисяч сто) гривень на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» (код ЄДРПОУ 33126849) за невиконання вимог абзацу п’ятого пункту 2 постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 01 серпня 2019 року № 1642 «Про накладення штрафу на КП ВМР «ВМТЕ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування, Ліцензійних умов з постачання теплової енергії, необхідність усунення порушень та здійснення заходів державного регулювання», а саме неусунення у термін до 01 жовтня 2020 року порушення підпункту 18 пункту 3.2 глави 3 Ліцензійних умов з постачання щодо забезпечення обліку реалізованої споживачам теплової енергії ліцензіата з використанням відповідних приладів обліку теплової енергії.

Зазначена сума штрафу має бути сплачена до Державного бюджету України у 30-денний строк з дня одержання копії постанови (код бюджетної класифікації 21081100 «Адміністративні штрафи та інші санкції»).

2. Відповідно до пункту 1 частини першої та пункту 1 частини другої статті 17 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», у межах здійснення заходів державного регулювання, зобов’язати КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» у термін до 01 жовтня 2021 року забезпечити виконання підпункту 18 пункту 3.2 глави 3 Ліцензійних умов з постачання щодо забезпечення обліку реалізованої споживачам теплової енергії ліцензіата з використанням відповідних приладів обліку теплової енергії», - зазначено в Постанові.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: штраф облік теплової енергії НКРЕКП 
Матеріали по темі