Місто

Нова дорога, сучасна зелена зона та велодоріжки: як виглядає Замостянська після реконструкції. Фоторепортаж

16 вересня 2019, 12:16

У Вінниці завершилася масштабна реконструкція другої черги вулиці Замостянської. Роботи проводилися між вулицями Стрілецька та Стеценка.

Кілька місяців робітники вночі та вдень працювали над реконструкцією вулиці. Тут повністю заасфальтували проїжджу частину, пішохідну алею уклали плиткою, за принципом «оксамитового шляху» облаштували трамвайні колії – це забезпечить плавний хід транспорту, замінили каналізацію та водовідведення. Вчепили нові кронштейни – опори для пересування трамваю.

На двох проїжджих частинах дороги облаштували велосмуги, призначені для велосипедистів. Однак деякі водії за звичкою продовжують паркувати авто біля тротуарів, незважаючи тепер на те, що там розташована велосмуга і це перешкоджає проїзду велосипеда.


На Замостянській також осучаснили зелену зону на алеї та тротуарах – минулого тижня тут висадили 251 дерево: акації та клени. На алеї влаштували автоматичну систему поливу дерев. Встановили нові посадкові павільйони із затемненим склом, відремонтували старі опори та встановили нові із LED світильниками.

Нагадаємо, Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради оголосив тендер на проведення реконструкції вулиці Замостянської (від вул. Стрілецької до проспекту Коцюбинського). Очікувана вартість закупівлі – 89,9 млн гривень. Реконструкцію проводили за рахунок міського і державного бюджету у співфінансуванні 30 та 70%.

Вінниця.info

Теги: Замостянська друга черга реконструкція 
Матеріали по темі