Суспільство

Нова послуга для вінничан: в прозорому офісі на Замості можна оформити 2 види паспорта

15 березня 2017, 15:19

 Прозорий офіс на Замості запровадив нову послугу – видачу паспортів України – внутрішнього і закордонного. Вінничани можуть звернутися до Центру адміністративних послуг і оформити документ практично без черги.

Про це 15 березня повідомила директор департаменту адміністративних послуг Ірина Копчук.

Сьогодні послуга доступна тільки в одному прозорому офісі, там встановили спеціальне обладнання. За словами чиновниці, вартість комплексу склала близько 1,5 мільйона гривень.

«Наразі ця процедура відбувається тільки в прозорому офісі на Замості, оскільки маємо один програмно-технічний комплекс. На протязі 2017 року таких комплексів буде закуплено ще 2 і послуги будуть надаватися на Старому місці в прозорому офісі і на Вишеньці.

Вартість цього комплексу складає приблизно 1,5 мільйона гривень», - сказала Ірина Копчук.

Щоб подати документи, громадяни повинні зареєструватися в електронній черзі, отримавши талончик. Далі особа сідає за стіл перед фотоапаратом і робить знімок. Ставить свій цифровий підпис і сканує відбиток пальця на спеціальному обладнанні.

Документи виготовляються протягом 20 робочих днів, термінові – за 7 робочих днів.

«Сама вартість паспорту для дітей, які отримують його вперше, є безкоштовною. Для дорослих – 277 гривень (не терміново) або 366 (терміново). Паспорт громадянина України для виїзду за кордон 577 гривень (не терміновий) і 800 гривень (терміновий)», - додала Ірина Копчук. 

Ірина Копчук

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця Прозорий офіс 
Матеріали по темі