Суспільство

«Нові авто купили для лікарів, а не для гаражів». У Хмільнику Борзов поїхав у сервісний центр реєструвати «Рено»

7 липня 2020, 13:14

Голова Вінницької ОДА Сергій Борзов разом з представниками правоохоронних органів 7 липня здійснив робочий візит до Хмільницького району. Він зустрівся з громадськістю, відвідав дитсадок, який включений в проект «Велике будівництво» та амбулаторію сімейної медицини Жданівської ОТГ, збудовану у 2019 році.

Під час візиту до амбулаторії, виявилося, що автомобіль «Рено», який купили за рахунок бюджету рік тому і на початку липня передали, не використовують. Медпрацівник повідомив, що автомобіль «Рено Дастер» стоїть у гаражі, бо його ще не зареєстрували у сервісному центрі МВС.

- А де «Дастер»?

- В гаражі стоїть.

- А чого в гаражі, а не тут? Їх купили, щоб в гаражі стояли?

- В сервісному центрі МВС ще не оформили просто.

- Сервісний центр оформляє авто за 3-4 години. Авто передали 2 липня, сьогодні 7. Пройшло 5 днів. Які питання, щоб оформити машину? Давайте, може, допоможемо. Поїхали в сервісний центр МВС і оформимо зараз в авто. Чого не працюють нові машини? Спеціально ж купили нові авто для медиків амбулаторії.

- В нас є ще одна машина.

- Якщо сесія сільської ради була проведена, то чому ви не використовуєте авто? Поїхали в сервісний центр. Машини повинні використовуватися для потреб медицини.

Сергій Борзов разом з представниками Жданівської ОТГ та працівниками амбулаторії поїхав у Сервісний центр МВС, який розміщується в Хмільнику. Автомобіль зареєстрували, ним повинні постійно користуватись сімейні лікарі об’єднаної громади.


Вінниця.info, фото ілюстративне

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: амбулаторія автомобіль Сергій Борзов сервісний центр 
Матеріали по темі