Місто

Нові газони та фонтан: у Вінниці завершують роботи біля входу до Центрального парку. Фото

17 травня 2019, 10:56

Площу перед входом до Центрального парку майже завершено. 17 травня тут доробляють останні роботи з благоустрою. Як і планувалося, закінчать їх до Дня Європи, який відбудеться завтра, 18 травня.

Робітники стелять нові газони, розчищають воду у фонтані, який знаходиться по праву сторону від арки. Також прибирають доріжку, яка слугуватиме пандусом для маломобільних груп населення. Біля головного пандуса, який веде з площі до сходів, встановили перила.

Біля «грибочків» змінили банер з надпису «Europe. Restaurant-karaoke» на малюнки космічної тематики. Фарбують перила огорожі, що ведуть від дороги.

Нагадаємо, у червні 2018 року у центрі Вінниці розпочали реконструкцію площі перед входом у Центральний парк. Попередньо було укладено договір між ТОВ «Олеріт» та департаментом капітального будівництва Вінницької міської ради. Згідно тендеру, реконструкція входу до пару коштуватиме 14,7 мільйонів гривень.

В грудні шпиль повернули після реконструкції. «Водоспаду» і «Щедрика» під вінницькою Аркою не буде.

Нещодавно відновили реконструкцію входу до парку. Біля арки встановили лавочки та облаштовують чашу під фонтан.

26 квітня на сходах, що ведуть до Центрального парку, облаштували нові лавочки. Встановили їх у кілька рядів, всього 6 лавочок.

Вінниця.info, фото фонтану взято з "Вінбазар"

Теги: Центральний парк реконструкція пандус 
Матеріали по темі