Місто

Нові лавочки та вуличне освітлення: завершують ремонт скверу біля Лісопарку. Фото

3 листопада 2019, 10:49

У Вінниці завершуються капітальний ремонт зони благоустрою озера, що біля Лісопарку. Під час очищення штучної водойми з дна вивезли три тисячі кубів мулу. Чашу озера зробили глибшою. Нині озеро наповнюють водою, а також встановили лавочки та урни.

Про це у «Фейсбук» написав директор департаменту комунального господарства і благоустрою міськради Володимир Ніценко.

«Завершуємо ремонтні роботи зони благоустрою озера по вулиці Максимовича. Встановлені лавочки, урни, вуличне освітлення. Упорядковуються зелені зони та наповнюється озеро водою», – йдеться в дописі директора департаменту.

Реконструкція озера Миру розпочалася в травні. Раніше міська рада провела тендер і уклала договір на виконання робіт з благоустрою, загальна вартість яких понад 25 мільйонів гривень. Роботи планували проводити в кілька етапів, на 2019 рік в бюджеті передбачили 8 мільйонів гривень. Пізніше редакції стало відомо, що кошторис на оновлення зазначеної зони благоустрою в мерії планують зменшити та внести зміни до проекту.

На початку жовтня на території облицювали чашу озера, встановили бордюри, освітлення, а пішохідні доріжки виклали плиткою. Також – облаштували місце під велику клумбу, на якій висадять квіти.

Раніше міський голова Сергій Моргунов повідомив, що благоустрій території та ремонт озера коштуватимуть бюджету 8 мільйонів гривень. У планах – з’єднати зону відпочинку з дитячим майданчиком всередині Лісопарку.

«Це не новий об’єкт. У свій час він користувався достатньо високою популярністю у вінничан. А також сюди приїжджали молодята, щоб зробити гарні фото. Але з часом він став занедбаним і ми не могли залишити його, щоб він повністю зруйнувався. Це було б не по-господарськи. Тим більше, що протягом останніх років 3-4 років періодично з’являлися різні звернення від громадян, від відвідувачів храму, від мешканців верхньої Вишеньки щодо проведення в порядок цієї території», - пояснив мер.

Вінниця.info, фото зі сторінки Володимира Ніценка

Теги: Лісопарк сквер озеро 
Матеріали по темі