Місто

Нові сходи, «скелет» шпиля і розкопаний міні-басейн. Як у Вінниці реконструюють вхід до парку. Фото

17 вересня 2018, 12:14

 У Вінниці триває реконструкція входу до Центрального парку – зі сторони площі Гагаріна. Нещодавно там почали облаштовувати сходи. Перед тим – оновили арку.

Шпиль, який стояв поруч, демонтували. З нього повністю зняли обшивку, залишивши тільки металевий «скелет». Робітники розповіли журналісту Вінниця.info, що каркас перевірили і він у хорошому стані. Замінити потрібно тільки зовнішню оболонку. Вона, як і раніше, матиме білий колір. Укріплять також підмурок, на якому стояв шпиль.

Ліворуч від арки розкопали міні-басейн. В ньому облаштують маленький фонтанчик або штучне озеро з рибками.

«Грибочки», які розташовані ближче до кафе, також очікує реставрація. Нещодавно там встановили один новенький, який доповнив композицію.

Ближче до пам’ятника Горькому поставили дві секції сходів. Під аркою – готують основу для третьої.

Робітники зазначають, аби встигнути до сезону дощів і похолодання, інколи працюють до пізньої ночі.

Нагадаємо, що ТОВ «Олеріт» уклало договір з департаментом капітального будівництва Вінницької міської ради. Згідно тендеру, реконструкція входу до пару коштуватиме 14,7 мільйонів гривень.

Передбачено розміщення озеленених територій та зони короткочасного відпочинку, облаштування пішохідної зони, нове покриття тротуарів, огородження озера, встановлення лавок та нових скульптур – «Закохані» та «Щедрик».

Також облаштують мережу водопостачання і водовідведення, зовнішнє освітлення з світлодіодними ліхтарями. Передбачено влаштування системи відеоспостереження. 

Раніше Вiнниця.info писала про історію створення арки.

 

 

Вiнниця.info

Теги: ремонт 
Матеріали по темі