Місто

Новий «Мир» з базаром і парковкою. Як у Вінниці перебудували колишній кінотеатр. Фоторепортаж

13 січня 2017, 12:20

 У Вінниці майже завершилося будівництво торговельно-розважального центру, який практично заново звели на місці кінотеатру «Мир» по вулиці Келецькій. В новому ТРЦ буде ринок європейського формату, дім побуту, кінотеатр, фаст-фуд, різнопланові магазинчики, а на даху автостоянка.

Про це Вінниця.info розповів управляючий ТРЦ «Мир» Євгеній Попов, який провів екскурсію комплексом та розповів, що і де буде розміщуватись .

«Ми фактично готові до відкриття. Нам залишилося буквально 5 – 10% закінчити свої роботи, а надалі запустимо орендаторів. Коли вони будуть готові, тоді і відкриємося. Все має бути гарно», - каже пан Євгеній.

Цокольний поверх: ринок, лабораторії та мангали, де готуватимуть свіже м'ясо, гриль і рибу.

«На цокольному поверсі облаштуємо повноцінний ринок європейського формату, зі всіма категоріями, які ми зможемо тільки охопити. Павільйони: м’ясний, кисломолочний, рибний, овочевий…

В нас є кисломолочний павільйон, там по периметру представлені виробники, в середині ряд, де грубо кажучи, бабусі з сіл можуть торгувати своїми продуктами. Для них буде мінімальний ринковий збір. Така ж ситуація на овочевих рядах, в нас є два ряди з овочами. Один ряд для людей, з сіл, які продаватимуть свою продукцію.

Ми гордимося сучасним м’ясним павільйоном. Він передбачає такий самий формат, які і овочевий, кисломолочний. По периметру працюють виробники в середині стоятимуть люди з своїми продуктами. Будуть тут рукомийники, бо гігієна понад усе. Холодильники самої останньої моделі. Тепло з холодильників винесене в окрему кімнату, при чому стоїть система рекуперації. Ми все тепло, яке заберемо з холодильника пустимо потім в гарячу воду, або на отеплення самого торгового центру.

Також на цокольному поверсі встановлять мангал та гриль з живим вогнем, де смажитимуть  шашлики. Буде їжа швидкого приготування.

Біля входу зі сторони церкви планується створити соціальний відділ, це хліб, продукти на вагу, бакалія.

Попередньо з виробниками ми домовлялися, що вони даватимуть найнижчу ціну.

На цьому ж поверсі будуть розташовані дві лабораторії. Тут перевірятимуть м'ясо, мед, кисломолочні продукти…», - каже управляючий.

За його словами, туалети облаштували для персоналу на кожному поверсі. Громадський туалет і туалет для людей з інвалідністю облаштували на другому поверсі. В приміщені є ліфти, ескалатори та сходи, якими зможуть користуватися відвідувачі.

Перший поверх: заклади громадського харчування, магазини та торгові «острівці».

«На першому поверсі розташовуються мобільні оператори, магазини з мобільними телефонами, квіти, біжутерія, побутова хімія, канцелярія... Буде багато тут закладів громадського харчування, хот-доги, молочні коктейлі…

Магазини розмістимо тільки по периметру і буде багато «островків», - зазначає Євгеній Попов.

Другий поверх: будинок побуту, кінотеатр, відділ одягу.

На другому поверсі заплановано сучасний кінотеатр, зал якого вміщуватиме одночасно 200-300 глядачів. Окрім кінотеатру на цьому поверсі розташується будинок побуту, відділ одягу та товари для дому.

На даху - парковка.

На останньому поверсі розміщений паркінг на близько 100 автомобілів, з якого є два входи в ТРЦ.

Нагадаємо, будівництво на території колишнього кінотеатру «Мир» розпочалося у жовтні 2014 року. Замовник забудови ТОВ «Південний Буг». Підрядником робіт виступає ТОВ «Будівельно-монтажна фірма «Вектор».

0-й поверх. (Цокольний). Ринок.

 

 

 

 

 

 

1-й поверх. Магазини. Кафе 

 

 

 

 2-й поверх. Будинок побуту. Кінотеатр.

 

Вхід в кінотеатр

 3-й поверх. Автостоянка

 

 Євгеній Попов

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Кінотеатр мир 
Матеріали по темі