Україна

Новый состав правительства поименно

11 березня 2010, 13:34

Верховна Рада України затвердила склад Кабінету міністрів.

Як передає кореспондент УНІАН, за ухвалення відповідного рішення проголосували 240 народних депутатів із 353 зареєстрованих у сесійній залі.

ВР призначила Андрія Клюєва першим віце-прем’єр-міністром України. Віце-прем’єр-міністрами України призначено Віктора Слауту, Сергія Тігіпка, Віктора Тихонова.

На посаду міністра охорони навколишнього природного середовища призначено Віктора Бойка, Юрія Бойка – на посаду міністра палива та енергетики України.

Костянтина Єфіменка призначено на посаду міністра транспорту і зв’язку України, Дмитра Колєснікова – на посаду міністра промислової політики, Михайла Куліняку – на посаду міністра культури та туризму України.

Олександра Лавриновича призначено міністром юстиції України, Зіновія Митника –міністром охорони здоров’я, Анатолія Могильова – міністром внутрішніх справ, Василя Надрагу – міністром праці та соціальної політики, Олександра Попова – міністром з питань житлово-комунального господарства, Миколу Присяжнюка – міністром аграрної політики, Равіля Саффіуліна – міністром України у справах сім’ї, молоді та спорту, Дмитра Табачника – міністром освіти і науки, Анатолія Толстоухова – міністром Кабінету міністрів України, Василя Цушка – міністром економіки, Федора Ярошенка – міністром фінансів, Володимира Яцубу – міністром регіонального розвитку та будівництва, Юрія Ященка – міністром вугільної промисловості, Нестора Шуфрича – міністром з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Також ВР призначила Костянтина Грищенка міністром закордонних справ України, Михайла Єжеля – міністром оборони України.

 

УНІАН

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі