Місто

Новорічна Вінниця 2021 без центральної ялинки і Різдвяного ярмарку

17 грудня 2020, 12:06

Зустріч Нового 2021 року у Вінниці буде особливою. Вперше не буде центральної ялинки в парку і не буде традиційного Різдвяного ярмарку, який більше 5 років розгортали на Європейській площі.

З новорічної атрибутики в місті – святкові ілюмінації, Вертеп, фотолокації та онлайн формат заходів.

Так коронавірус змінив традиції у Вінниці.

У відповідь на петицію вінничан, в якій просили дозволити проведення Різдвяного ярмарку з дотриманням протиепідемічних норм, в мерії відповіли, що виконком не погодив проведення Новорічно-Різдвяного ярмарку 2020-2021 на Європейській площі.

«З метою запобігання занесенню і поширенню в м. Вінниці гострої респіраторної хвороби COVID-19, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), виконавчими органами міської ради прийнято рішення про відміну святкових заходів новорічно-різдвяного циклу та переведення їх в онлайн-формат.

Окрім цього, враховуючи карантинні обмеження, запроваджені Урядом, що діятимуть з 19 грудня 2020 року по всій території України, та на виконання п.п.7 п.3 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», в період з 8 січня 2021 р. до 25 січня 2021 р. на території України забороняється «проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів (крім організації гірськолижного дозвілля (без роботи закладів громадського харчування та продажу алкогольних напоїв), новорічних та різдвяних свят ялинки (без концертів та ярмарків, у тому числі продуктових) тощо.

Зважаючи на вищевикладене, проведення «НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНОГО ЯРМАРКУ 2020-2021» на Європейській площі не погоджено виконавчими органами міської ради», - зазначено у відповіді на звернення.

Нагадаємо, 15 грудня у Вінниці в центральній частині міста почали встановлювати новорічні світлові ілюмінації.

На Європейській площі 2019 рік

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info
Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ярмарок відповідь на петицію 
Матеріали по темі