Влада

Новим головою Вінницької ОДА став Владислав Скальський. Фото

19 вересня 2019, 12:22

19 вересня у Вінниці представили нового голову обласної державної адміністрації. Ним став Владислав Скальський. Раніше чиновник працював заступником вінницького міського голови.

Представив «губернатора» перший заступник керівника Офісу президента Сергій Трофімов. Володимир Зеленський до Вінниці не приїхав.

«Вінниччини розвивається, як я бачу. І це заслуга тих людей, хто працює і забезпечує життєдіяльність області. В числі потужних інвесторів тут представлені українські та іноземні компанії. В обласні створено понад 5 тисяч нових робочих місць. Вінницька область посідає провідну позицію в аграрній сфері.

Завдання компетентних органів, виконавчої влади, правоохоронців, - неухильне дотримання законності у земельних питаннях, забезпечення сплати всіх відповідних податків.

Голова Вінницької обласної державної адміністрації має постійно курувати цю роботу», - наголосив Сергій Трофімов.

Він сказав, що помітив хорошу дорогу з Києва до Вінниці, але впевнений, що в області не всі такі дороги.

«Наступного року фінансування на оновлення дорожнього покриття має стати рекордним в країні. Керівництву обласної державної адміністрації спільно зі Службою автомобільних доріг у Вінницькій області потрібно правильно сформулювати пріоритетність реалізації проектів на наступні роки.

Одним з головних наших завдань є боротьба з корупцією. Звертаюся до усіх присутніх в залі керівників та посадовців: не допускайте проявів корупції самі та уважно слідкуйте за своїми підлеглими.

Я сьогодні не знаю всіх проблем області,лише деякі з них. Чув про Тростянецький спиртзавод. Впевнений, що новопризначений голова обласної державної адміністрації знає про ці проблеми. Впевнений, що буде звертатися до Міністерства фінансів і Міністерства екології для визначення вартості робіт», - додав представник Офісу президента.

Він зачитав указ Володимира Зеленського Про призначення Скальського Владислава Володимировича головою Вінницької обласної державної адміністрації.


Новий голова ОДА Владислав Скальський виступив перед присутніми: «Україна виходить на нову фазу свого розвитку. Народ України вимагає змін. Ті виклики, які стоять сьогодні перед нашою державою, вони є системними і складними. І тому вимагають рішучого, розумного і виваженого підходу. Люди хочуть більшої уваги до своїх щоденних проблем. Бізнес очікує на нові економічні важелі, щоб забезпечити державу. Наші закордонні партнери очікують серйозність і наполегливість в процесі реформування країни. І саме від нас залежить, якою країна буде, як вона виглядатиме ззовні і що найголовніше, якою вона буде зсередини. Вінниця і Вінницька область мені рідні. Звідси мій батько та мої діти. Цей зв’язок я відчував, коли працював далеко від рідного міста і навіть далеко від України. саме цей зв’язок повертав мене постійно додому. І саме тому я намагався зафіксувати весь свій досвід задля розвитку міста.

Ми маємо конкретні результати: нові виробництва, нові робочі місця, нові рівні зовнішньої і внутрішньої оцінки міста і його середовища. І в жодному разі ми не маємо права на те, щоб зупинятися на досягнутому. Найголовніше зараз – це примножити ті позитивні результати. Забезпечити чітке і стратегічне планування розвитку області і реалізацію пріоритетних інтегрованих проектів. Таких, що своїм втіленням дозволяють створити максимальну кількість самодостатньо економічних механізмів, розвитку малого та середнього підприємництва, нових стандартів якості надання соціальних, медичних, освітніх та інших послуг, остаточно перейти на сервісні функції. Силові структури повинні гарантувати права і свободу людей».

Біографічна довідка

Владислав Скальський народився 18 січня 1976 в м. Вінниця.

Навчався, спочатку у ЗОШ №6, потім у ЗОШ №35 м. Вінниця. Після закінчення 11 класів (1993 року) вступив до Вінницького державного технічного університету на факультет будівництва. Здобув у 1998 році фах спеціаліста з теплогазопостачання, вентиляції та охорони повітряного басейну.

У 1997 році почав працювати на посаді менеджера ТОВ «ТК ВінницяЮгторг.

В 1999 році перейшов працювати заступником директора з будівництва в ТОВ «Європа» м. Вінниця.

В 2006 році прийнятий на посаду менеджера-стажиста в ТОВ «МЕТРО КЕШ енд КЕРРІ Україна» в м. Київ. Після черги підвищень, у квітні 2007 року став директором торгівельного центру в м. Вінниця.

У липні 2010 року переїхав працювати у Республіку Казахстан, де відповідав за розвиток мережі торгівельних центрів ТОВ «МЕТРО КЕШ анд КЕРРІ Казахстан».

В квітні-травні 2012 року переїхав до Російської Федерації, де почав працювати директором дивізіонів «Південь» та «Сибір» в федеральній мережі гіпермаркетів компанії «Лента».

В квітні 2014 року вирішив повернутись в Україну, де з липня 2014 року - генеральний директор ТОВ «ГПС нерухомість Київ». В січні 2015 року звільнився за власним бажанням.

З квітня по липень 2015 року виконував обов'язки генерального директора ДП «Центр державного земельного кадастру» при Держгеокадастрі України.

З лютого по червень 2016 року - директор КП «Інститут розвитку міст» Вінницької міської Ради.

З 24 червня 2016 року призначений на посаду заступника міського голови Вінницької міської ради.

Одружений, має доньку.

Раніше президент Володимир Зеленський подав на розгляд Уряду кандидатуру на посаду нового очільника Вінницької облдержадміністрації. В Кабміні підтримали кандидатуру Владислава Скальського, який працював заступником вінницького міського голови.

Згодом Владислав Скальський подав до НАЗК декларацію як кандидат на посаду голови Вінницької ОДА.

Владислав Скальський замінив на посаді Валерія Коровія.

Вінниця.info, головне фото зі сторінки Владислава Скальського

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ОДА призначення Владислав Скальський 
Матеріали по темі