Влада

Новий голова Вінницької РДА воював у складі 59-ї окремої мотопіхотної бригади

26 серпня 2020, 11:51

26 серпня голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов представив колективу нового очільника Вінницької РДА Євгена Луценка, Який призначений на посаду указом Президента від 19 серпня.

Про це повідомляє департамент інформаційної діяльності Вінницької облдержадміністрації.

«Юрист, економіст, воював на Сході в складі 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка. Ви з ним були знайомі раніше як із державним реєстратором Вінницького району, а тепер він – голова Вінницької районної державної адміністрації. Він знає багатьох людей особисто, знає проблематику Вінницького району. Часу на «розкачку» у нас немає, треба працювати – підготувати всі школи Вінницького району до першого вересня, перевірити готовність до початку нового навчального року в умовах карантину, особисто перевірити кожну школу. Часу обмаль. Тож всьому колективу бажаю плідної співпраці. Бережіть себе і пам’ятайте про карантин», – сказав Сергій Борзов, побажавши присутнім розуміння з новим керівником, а Євгенію Васильовичу – мудрості та успіхів у роботі.

Своєю чергою, Євгеній Луценко подякував керівнику регіону за віру та підтримку. Звернувшись до присутніх у залі, новопризначений голова РДА зазначив, що найбільше прагне, аби праця та професіоналізм колективу райдержадміністрації довели, що Вінницький район найкращий не лише в області, а й в Україні. «Ми працюємо на розвиток нашої громади і рідної Вінниччини!», – запевнив новопризначений керівник Вінницького району.

Вінниця.info

Теги: Вінницька РДА Євген Луценко 
Матеріали по темі