Суспільство

​Новий парк на Гонти, як виглядає амбітний проєкт, за який у Вінниці взялись минулого року

15 червня 2021, 14:04

У Вінниці на березі Південного Бугу біля пляжу на Гонти з жовтня 2020 року розбудовують новий парк та дитячий майданчик. Фінансує роботи інвестор, який поруч звів багатоквартирний будинок. За планом парк матиме площу в 1 гектар, а на його території мають облаштувати найбільший у Вінниці тематичний дитячий майданчик «Козацька Січ». Але зараз територія в «плачевному стані». Біля лавочок купи сміття, а навколо все поросло травою. На околиці лежить «безхозна» бруківка, а деякі смітники досі обмотані поліетиленом.

15 червня 2021 рік

23 жовтня 2020 рік

В рамках розбудови парку бізнесмен, за чий рахунок і здійснювалось в повному обсязі фінансування робіт з благоустрою, обіцяв на території в 1 гектар облаштувати футбольне поле, 800 метрів території для прогулянок та 40 лавочок. Також планувалось облаштувати спортивний майданчик, кілька альтанок та мангальну зону.

Проте, за слова місцевих жителів, які щодня прогулюються поблизу пляжу, роботи цього річ не поновлювались.

«З весни чекаємо, що парк приведуть до ладу. Де обіцяний дитячий майданчик, мангали, футбольне поле. Це єдине місце, де є змога прогулятись, і те доводиться долати через чагарники», - скаржиться вінничанка Олена.

В документі, оприлюдненому на сайті Вінницької міської ради, зазначено, що у складі робіт по виконанню комплексного благоустрою передбачається розміщення зони відпочинку з влаштуванням: пляжної зони; дитячого містечка; спортивних майданчиків; спортивного ядра (багатофункціонального поля для різних видів спорту); зони організованого пікніку; доріжок з гравійного та кам’яного покриттів; проїзду для спеціалізованого транспорту та майданчиком для розвороту; велосипедною парковкою на 5 місць. За договором це все має профінансувати інвестор за проектом благоустрою, який розроблявся міською радою.

Поки мешканці чекають нового парку, відкривають літній сезон та засмагають під звичними «грибочками» на пляжі Гонти.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Більше фото у слайдері:

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: парк біля пляжу Гонти 
Матеріали по темі