Місто

Новий простір для відпочинку створили у Вінниці: біля Арки круглі лавки із сакурами в середині. Фото

14 вересня 2019, 11:52

Вхід до Центрального парку змінив свій вигляд. У переддень іменин Вінниці там завершили реконструкцію площі. Перед аркою розташували дев’ять оригінальних лавочок круглої форми. У середині кожної – дерево. Сакури кущові сорту «Канзан» привезли із київського розплідника. Їх встановлення коштувало близько п’яти мільйонів гривень.

Конструкції змінили зміст самої території. Якщо раніше вона сприймалися як транзитна (там тільки ходили люди), то тепер – це місце для відпочинку. Раніше біля Арки встановили фонтан, а на сходах – лавочки.

Арка у Вінниці

Нагадаємо, що у 2018 році ТОВ «Олеріт» уклало договір з департаментом капітального будівництва Вінницької міської ради. Згідно тендеру, реконструкція входу до парку коштувала 14,7 мільйонів гривень. Разом з тим 14 серпня ТОВ «Олеріт» підписало ще один договір на проведення додаткових робіт з реконструкції головного входу до парку, які мають завершити до 15 листопада. Вартість робіт – понад 5 мільйонів гривень.

Раніше проектом реконструкції передбачалося встановлення лавок та нових скульптур – «Закохані» та «Щедрик». Однак 6 грудня стало відомо, що від ідеї зі «Щедриком» у міськраді відмовилися. Керівник департаменту ЗМІ роз’яснила, що коли оприлюднили проект реконструкції вхідної групи, в соціальних мережах виникла дискусія, тому вирішили обмежити попередні задумки і залишити автентичний вигляд Арки.

Вiнниця.info розповідала про історію створення арки.

Центральний парк Вінниці

реконструкція парку у Вінниці

арка у Вінниці

круглі лавочки біля парку


Вiнниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Центральний парк реконструкція 
Матеріали по темі