Суспільство

Новий знак-зізнання «Я ♥ Калинівка» забруднили болотом

22 травня 2019, 15:21

22 травня комунальні служби райцентру Калинівка, що на Вінниччині, помітили прикрий факт. Новий знак-зізнання «Я ♥ Калинівка» забруднили болотом. Знак поставили два дні тому у центрі до свята дня міста, яке відбудеться 25 травня.

«Це боляче спостерігати за тим, що зробили. Адже цей знак поставили для людей. Як фото-зону. Для наших мешканців та гостей міста. Але, хтось вирішив фотографуватися не біля знаку, а на ньому. Стаючи брудними ногами на літери. А може, у когось прокинулась жага до альпінізму і він викарабкався на літери? Наслідок таких розваг - відбитки взуття, пальців, купи болота на літерах. Звичайно, ми це відмиємо. Будемо доглядати його, тримати охайним», - розповів Вiнниця.info заступник кланівської міськради Олександр Щьов.

Мешканців Калинівки та гостей міста просять бути більш обачними та дбати про чистоту свого міста.

«На жаль, можемо констатувати, що відмивати знак-зізнання доведеться не один раз. Тим не менш, ми готові до цього. Але сподіваємося на те, що люди зрозуміють, що так робити не потрібно», - додав Олександр Васильович.

Зауважимо, знак-зізнання – це металева конструкція. За даними сайту Калинівка.City, він обійшовся місту у майже 45 тисяч гривень.


Вiнниця.info, фото з сайту Калинівка.City.

Теги: Вінниччина Калинівка знак болото 
Матеріали по темі