Суспільство

​Нявкають, гавкають та хочуть аби їх погладили: у Вінниці шукають нові домівки для безпритульних тварин

14 серпня 2021, 17:18

14 серпня у Вінниці, на площі Європейській, волонтери вдев’яте організували благодійну акцію на підтримку безпритульних тварин «ХвістФест». Кілька десятків песиків та котів чекають на нових господарів.

Песиків та котів на виставку принесли як і волонтери, так і вінничани, котрі прочитали про даний захід у соціальних мережах. У кожного своя історія. Хтось прийшов із цілим кошиком кошенят, попередньо знайшовши їх у полі, хтось приніс домашніх котів, зазначивши, що вдома і так багато тварин.

«Зареєструвалися 34 людини. Разом вони принесли близько ста тварин. Кожна має свою сумну історію», - розповіла організаторка Анастасія Кучеренко.

Віддають собак та котів лише за договором та при наявності в нових власників паспорта.

«У мене син мріє про собаку. Він зараз у дитячому таборі, приїде, буде йому сюрприз. Я взагалі про цей захід не знала, побачила випадково. І з першого погляду закохалась», - розповідає вінничанка Катерина.

Віталій Ружанський прийшов на акцію з сімʼєю, оглянувши усіх тваринок вирішили взяти маленьке цуценя. Кличку для песика, каже, ще не придумали. Це завдання - для дітей.

«Діти хочуть і самому цікаво. Буде ще один член родини. Є кіт, собака ще один, рибки, папуга. Буде ще один песик», - розповідає Віталій Ружанський.

Виставка триватиме сьогодні до вечора, 18-ї години.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Хвіст Фест безпритульні тварини 
Матеріали по темі