Суспільство

Ним неможливо не захоплюватись – неймовірна історія виживання гвардійця з Вінниччини

27 червня 2022, 14:54

Дмитро з позивним «Фін» зазнав складного поранення в бою. Попри це зміг кілька діб протриматись без води і їжі. Сам в полі. Ним неможливо не захоплюватись, адже попри пережите, нацгвардієць зберігає оптимізм та життєрадісність. Дмитро родом з Вінниччини.

Неймовірну історію виживання Дмитра Фінашина розповіли в ТСН.

Вони з побратимами потрапили у ворожу засідку.

«В нас була задача взяти висоту. Я чую, що їх там кишить, по всьому фронту. Голоси, голоси, голоси…», - каже Дмитро.

Його побратим «Азов» отримав два кульових поранення. Дмитро з «Сократом» кинулись рятувати товариша, але «Фін» отримав поранення. Перша куля потрапила в палець на руці, хлопець перекрив кровотечу турнікетом. Потім прилетіла друга куля – в шолом. Після цього – третя – в руку. «Фін» отримав найважчі поранення з усіх трьох. Вони намагались вибратись. «Сократ» пішов у розвідку, його зразу вбили. Потім у розвідку пішов «Азов», потрапив під сильний обстріл, впав у яму і втратив свідомість. Коли повернувся, Дмитра на місці вже не було… Наступного разу хлопці зустрілись вже у шпиталі.

Найбільше Дмитро боявся померти там, у полі. Вдень була страшенна спека, вночі – холод. Воду пив з калюжі, щоб вижити. Від виснаження та крововтрати з’являлись галюцинації. Але за дві доби Дмитро таки зміг знайти наших військових. Його врятували. «Фін» переніс чотири операції. Зараз лікується в шпиталі.

Розповідь гвардійця – у відео.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: історія виживання 
Матеріали по темі