Суспільство

Обери собі знижку із «7 континентом»

8 травня 2019, 09:34

Якісні та красиві меблі не лише прикрашають житло чи робоче місце і роблять їх комфортними, але й є частиною іміджу, своєрідною візиткою власника. Меблі, які пропонує своїм покупцям торгівельна мережа «7 континент» - це чудовий спосіб зробити життя зручним і при цьому виразити власну індивідуальність. Адже, «7 континент» пропонує великий асортимент сучасних меблів, виготовлених із якісних матеріалів за самими новими технологіями: спальні, вітальні, прихожі, дивани, кухні, столи, комоди, меблі для офісу, передпокої, шафи-купе і навіть матраци.

На сьогоднішній день «7 континент» пропонує меблі на будь-який смак та рівень доходу, від практичних і стильних комплектів економ-класу до розкішних меблевих виробів. Незалежно від вартості та дизайну всю продукцію поєднує висока якість та надійність, які досягаються завдяки ретельному контролю всіх процесів виробництва. У виробництві використовуються виключно екологічно чисті матеріали, що проходять сертифікацію.

Колектив «7 континенту» - професіонали, які динамічно розвиваються і вважають, що красиві та якісні меблі повинні бути доступними всім і саме для реалізації цієї мети в магазині щомісяця діють акції. Так, наприклад, з 01 травня по 31 травня діє акція «Обери собі знижку». Умови дуже прості – купуєте меблі і маєте можливість отримали знижку до – 50 %!

Тому не зволікайте! Завітайте за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 145 (навпроти Західного автовокзалу).

Долучайтесь до спільноти https://www.facebook.com/7kmebli.khm/ , щоб володіти актуальною інформацією про діючі акції.

Теги: меблі будинок 7 континент 
Матеріали по темі