Місто

Облаштувати підземний перехід на проспекті Юності. Вінничани зареєстрували петицію

6 листопада 2018, 13:37

 Вінничани зареєстрували петицію, де просять міську раду звернути увагу на неконтрольований перехід через вулицю Юності, який створює незручності для водіїв та пішоходів та облаштувати підземний перехід.

«Однією з немаловажливих проблем району Вишенька є неконтрольований перехід через вулицю «Юнності» (нижче перехрестя, між зупинками маршрутки 17Б). Хоча насправді перехід є на тому ж перехресті і нижче, але люди лінуються туди йти, і це справді незручно, тому що там зупинки та дороги з дворів, діти йдуть зі школи.

Цей перехід показували по центральному телебаченні і дійсно ситуація складається так, що це місце є вкрай небезпечним і створює великі не зручності для водіїв. Подібні споруди вже експлуатуються на Київскій, Лебединскій і тд.

Нема і 15 секунд, щоб там хтось не перебігав дорогу, зверніть увагу на, так як це дійсно важливо для безпеки людей», – йдеться у петиції Євгена Стецюри.

На сьогоднішній день петицію підписало 11 вінничан, щоб її переглянули у міській раді, потрібно 350 підписів. До кінця збору залишилось 13 днів.

Вінниця.info

Теги: перехід вулиця петиція 
Матеріали по темі