Влада

Облрада створить комісію по реорганізації «Вінницякіно» і розбереться з власним автопарком

13 січня 2016, 16:15

 12 січня на спільному засіданні 4-х постійних комісій Вінницької облради розглянули питання щодо фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств «Автобаза обласної Ради» та «Вінницякіно».

Про це інформує прес-служба Вінницької облради.

Керівник комунального підприємства «Автобаза обласної Ради» Андрій Сірак доповів про діяльність підприємства. Повідомив, що на балансі підприємства нараховується понад 30 автомобілів, серед яких позашляховики 2008-2011 років випуску та легкові автомобілі іноземного виробництва. З них 23 автомобілі перебувають в оренді сільських, селищних та районних рад області.

Депутати вирішили інформацію взяти до відома та провести виїзне засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності за участю всіх бажаючих депутатів на території КП «Автобаза обласної Ради» для більш детального ознайомлення з роботою підприємства.

Депутат облради від партії «Свобода» Андрій Вигонюк написав у «Фейсбук», що на утримання такого автопарку цього року передбачено 2 100 000 грн.

«На балансі знаходиться 39 авто, з яких 4 йде на списання, 1 на продаж, Всього 11 використовують за потребою і 23 авто в оренді... за 17 грн./ день в середньому...

Цьогоріч передбачено 2 100 000 грн. з обласного бюджету на компенсацію збитків «Автобази», - йдеться у публікації в соцспільноті.

Найбільше запитань в учасників спільного засідання виникло до керівника комунального підприємства «Вінницякіно» Миколи Безносюка щодо діяльності підприємства, його ефективності, фінансової та господарської діяльності, використання комунального майна. Юридично підприємство має статус комунального, а організаційно підпорядковується управлінню культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації.

Депутати прийняли рішення створити комісію спільно з числа представників 4-х постійних комісій (по 2 депутати від кожної комісії) для вивчення питання щодо реорганізації комунального підприємства «Вінницякіно». Протягом трьох тижнів комісія проаналізує діяльність закладу і внесе свої пропозиції на розгляд чергової сесії. 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: облрада 
Матеріали по темі