Місто

Обміняти посвідчення та зареєструвати авто: в двох «Прозорих офісах» Вінниці запровадили нові послуги

16 лютого 2021, 10:09

У відділеннях «Прозорого офісу» на Соборній та Брацлавській запровадили нові послуги для автомобілістів. Відтепер вінничани зможуть тут зареєструвати свій транспортний засіб без огляду експерта або обміняти посвідчення водія.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці Сергія Моргунова.

Як зазначено в публікації, у центральному відділенні та на Старому місті можна:

  • зареєструвати новий транспортний засіб без огляду експерту (авто, причіп, мотоцикл, мопед, моторолер);
  • перереєструвати транспортний засіб у зв’язку зі зміною даних (найменування та адреси юридичних осіб, прізвища, імені чи по батькові, місця проживання фізичних осіб) або після встановлення газобалонного обладнання;
  • обміняти посвідчення водія (без складання іспитів);
  • отримати нове посвідчення замість втраченого або викраденого;
  • водії-початківці, у яких закінчився термін першого посвідчення, зможуть обміняти його на постійне, дійсне протягом 30 років.

«Нові послуги запровадили у тестовому режимі ще наприкінці минулого року у рамках співпраці з регіональним сервісним центром МВС. І тепер вони доступні в повноцінному форматі. Важливо, щоб відвідувачі отримували якісний і зручний сервіс. А незабаром налагодимо таку роботу і в інших територіальних відділеннях Прозорого офісу міста. Відповідне обладнання вже закупили за кошти бюджету громади, триває тестування», – повідомляє міський голова в своєму дописі.Нагадаємо, раніше вже повідомляли про запуск подібної послуги в Центральному відділенні «Прозорого офісу» на Соборній, 59. Згодом публікацію видалили, а в міськраді повідомили, що послугу ще не запустили.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото – з сайту міськради

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Прозорий офіс послуги центральне відділення Соборна Старе місто Брацлавська автомобілісти 
Матеріали по темі