Суспільство

Обрали нового керівника Ради церков на Вінниччині. Варсоновій заявив, що не буде відвідувати засідання

4 червня 2019, 12:40

3 червня відбулося засідання обласної Ради церков і релігійних організацій, на якому вибрали її нового очільника. Ним став єпископ Михайло Йосипович Якобчук.

«Михайло Вільчинський склав повноваження головуючогоу Раді Церков та релігійних організацій Вінницької області та за закритими дверима відбулися перевибори нового очільника. Новим керуючим став єпископ Михайло Йосипович Якобчук - почесний голова Вінницького обласного управління об’єднаної церкви християн віри євангельської», - повідомляють на сайті Вінницької ОДА.

Архієпископ Варсонофій УПЦ Московського патріархату заявив, що більше не братиме участі в засіданнях обласної Ради церков та релігійних організацій.

«Слова про любов та мирне співіснування, наразі залишаються лише словами, адже Вінницька єпархія Української Православної Церкви вже кілька місяців є об’єктом протиправних дій з боку прибічників ПЦУ… У ситуації що склалась, керівництво Вінницької єпархії вважає безпосередню участь архієпископа Варсонофія в засіданнях Ради церков недоцільною», - йдеться у заяві Вінницької єпархії.

Як відoмo, Симoен першим вийшoв з УПЦ МП та приєднався дo Правoславнoї Церкви України разoм з релігійнoю грoмадoю Спасo-Преoбраженськoгo сoбoру.

Вiнниця.info

Теги: церква митрополит Симеон ПЦУ МП 
Матеріали по темі