Суспільство

Обрали новий склад та голову наглядової ради Агенції регіонального розвитку Вінницької області

27 січня 2020, 17:41

27 січня у Вінниці обрали голову ради наглядової ради Агенції регіонального розвитку області на 2020 рік. За результатами голосування ним став перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький.

Про це йдеться на сайті Вінницької облради.

Після обговорення до оновленого складу наглядової ради увійшли: голова обласної Ради Анатолій Олійник, перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький, керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко та проректор із наукової роботи Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова Олег Василенко.

«Вінницька область була перша в Україні, яка одразу після прийняття Закону України «Про засади державної регіональної політики» утворила Агенцію регіонального розвитку. Агенція уособлює в собі великі перспективи співпраці з європейськими країнами, які налаштовані на залучення інвестицій та активізації малого та середнього бізнесу в Україні.

При створенні своєї установи ми брали за приклад Агенцію регіонального розвитку Лодзинського воєводства Республіки Польща. Наразі вона є провідною у Польщі та має свої представництва не лише в європейських країнах. Польська Агенція перша виграла грант Європейського Союзу та впровадила бізнес-інкубатор для малого та середнього бізнесу. Звичайно, ми сподівались на підтримку держави у роботі Агенцій регіонального розвитку, але, так склалось, що підтримка покладена саме на регіональний рівень, тобто, на нас», – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник.

Директорка Агенції Наталя Гижко доповіла про результати діяльності установи 2019 року та презентувала план роботи на 2020 рік.

«Наша мета полягає у сприянні розвитку Вінниччини шляхом інвестицій та інших ресурсів, а також здійснення заходів з покращення бізнес-середовища та іміджу області. За минулий рік Агенція брала активну участь у розробці Стратегії збалансованого регіонального розвитку області на 2021-2027 роки, координації пріоритету «Смарт спеціалізації», розробці та впровадження проектів регіонального розвитку, організаційній та експертно-аналітичній підтримці Регіонального плану управління відходами у Вінницькій області відповідно до Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року. Цього року плануємо також продовжити роботу в міжнародному проекті «Спільні зусилля з об’єднання мереж підприємницької молоді із сільської місцевості» JOURNEY», – – повідомила Наталя Гижко.

Після затвердження звітів виконання плану робіт у 2019 році та перспективи на 2020 рік присутні члени наглядової ради обговорили та затвердили фінансові звіти установи. Крім того, погодили проект Угоди про партнерство в рамках виконання Проекту «Розвиток міжрегіональної співпраці шляхом створення інструментарію та інфраструктури міжрегіонального розвитку» та розглянути зразки нового логотипу Агенції.

Вінниця.info, фото з сайту Вінницької облради

Теги: Агенція регіонального розвитку Вінницької області 
Матеріали по темі