Суспільство

Обрали свого президента: одночасно з США у школі Бару провели власні вибори. Фото

4 листопада 2020, 17:07

3 листопада, коли весь світ почав спостерігати за цьогорічними виборами у США, у школі №3 міста Бар на Вінниччині обрали свого президента. Їх назвали вибори лідера «Шкільної президентської держави». З різницею у 5 голосів перемогу отримала учениця 9-Б Анастасія Заболотна. Прем’єр-міністром стала її опонентка Софія Борсолюк, яка посіла друге місце.

«Так склалося, коли у США стартували з виборами, ми вже фактично знали, хто є президент нашої школи. Те, що наші вибори та у Америці проходять в один день, навіть спочатку і не звернули уваги. Вибори шкільного президента у цьому навчальному закладі тривають не менше шести років», - розповів Вінниця.info Михайло Піддубний, директор Барської ЗОШ І-ІІІ ст. №3.

Заздалегідь до виборів кандидати розмістили інформацію про себе та передвиборчі програми.

«Саме голосування проходило дуже прозоро. З міської ради попросили кейс для мобільного голосування. Результати рахували привселюдно. І дуже швидко», - зауважує директор школи.

У голосуванні взяли участь учні 5-11 класів та учителі школи. Найбільшу кількість голосів отримала Анастасія – 129 голосів. Софія – на 5 голосів менше.

Новини в зручному форматі в нашому телеграм каналі - https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Вінниччина Бар вибори США школа 
Матеріали по темі