Суспільство

Назвали переможця соцопитування на присвоєння звання «Почесного громадянина Вінниці»

8 серпня 2017, 18:05

8 серпня у Вінниці відбулося чергове засідання комісії щодо обрання "Почесного громадянина міста". У мерії оглосили результати соціального опитування, яке визначило, кого городяни вважають гідним такої відзнаки. Як виявилося, найбльша підтримка у керівника центру "Гармонія", Уповноваженої з питань прав людей з інвалідністю Раїси Панасюк.

 «Опитали 1200 мешканців міста віком від 18 років. На першому місці Панасюк Раїса Василівна - Урядова уповноважена з питань прав людей з інвалідністю, директор центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія», за нею Височанська Тетяна Григорівна - відомий лікар, талановитий фахівець, громадський діяч. Височанська  та Кузьмін Іван Васильович - доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч науки України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, віце-Президент Міжнародної Академії наук Прикладної радіоелектроніки, Президент Подільського відділення Міжнародної Академії наук Прикладної радіоелектроніки, академік», - перерахували представники організації.

Не обійшлося і без дискусій. У зв’язку з тим, що екс-мер міста, а нині прем’єр-міністр України Володимир Гройсман офіційно зняв свою кандидатуру, й навіть прислав про це письмове звернення, деякі члени комісії внесли пропозицію не зважати на його рішення. І зрештою повторно заявити про його участь на найближчому виконкомі.

«Ми провели опитування серед 81-ї тисячі ветеранів  війни, труда, дітей війни, які живуть у Вінниці. Всі підтримали лише одного кандидата. Це Володимир Гройсман! І лише він. Протягом місяця 71 організація по місту провели зібрання. І от такі результати. Бо інших людей вони не знають, і не бачать їхні заслуги перед Вінниччиною», - наголосив представник  міської організації ветеранів.   

За поновлення Гройсмана на звання «Почесного громадянина Вінниці» висловились ще двоє членів комісії. Проте вінничанин, якому присвоїли це звання, Юрій Пасіхов, запропонував вирішити цю дилему простіше.

«Можна надати це звання одразу двом кандидатам. Володимиру Борисовичу та тому кандидату, якого оберуть депутати та вже обрали люди після соціологічного дослідження», - зауважив він.

Визначення «Почесного громадянина Вінниці – 2017» продовжиться на виконкомі Вінниці 10 серпня. Потім на черговій сесії міськради.   Дивіться також список всіх кандидатів отримання звання у цьому році.

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця почесний громадянин 
Матеріали по темі